Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Eltűnt a Play Áruház, mi legyen?

Eltűnt a Play Áruház, mi legyen?

Figyelt kérdés
Van egy Ilike q7 pro tablet(gyereknek játékra, azért sem egy olyan nagy márkás), valahogy eltűnt a Play Áruház, ha a Play szolgáltatásokra is rámegyek az Alkalmazásokban be van szürkülve a kényszerített leállítás és a letiltás is, vagyis nem tudok rámenni egyikre se. Néztem hogy lehetne egy gyári visszaállítást is, de ezen azt se sikerült megtalálni. Tudna valaki segíteni?

2021. máj. 10. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A gyári beállítások visszaállításához valahol biztosan a ,,rendszer és szoftverfrissítések"-nél kell keresgélni- Nekem például ott van,szintén android eszközről.
2021. máj. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ott is néztem, de már kb mindenhol. Van egy olyan, hogy "Biztonsági mentés és visszaállítás", de ott is csak az van, hogy Adatok mentése, Automatikus helyreállítás meg Hálózati beállítások visszaállítása. Teljesen tanácstalan vagyok. Köszi a választ azért 😊
2021. máj. 12. 08:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Factory reset volt már?
2021. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!