Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eltűnt a Google Play Store...

Eltűnt a Google Play Store ikonja a huawei p9 lite (4 éves telefonomról). Hogyan tudom megjavítani? Többi lent.

Figyelt kérdés

-Egy hete eltűnt a Google Play Store ikonja az ikonok közül.

-Ha a Gmail alkalmazásra kattintok az alábbit írja ki: ,,A(z) Gmail alkalmazás nem fut a Google play- szolgáltatások nélkül, aelyeket eszköze nem támogat. ->3x kell az OK gombra kattintani, aztán bejön a G-mail. Leveleket tudok csak megnézni, levélírásra ugyanez az üzenet jön be, majd ok gombra kattintva kidob a levélírásból..


Amiket próbáltam:

-alkalmazásoknál megkeresni: itt csak ,,Google Play-szolgáltatások" van és nincs letiltva.

-ennek már a gyorsítótárát, tárthely adatait is töröltem, újraindítottam a mobilt, mert már nem tudtam mit kitalálni

-play.google.com on letölteni alkalmazásokat, de szürke a ,,Telepítés" gomb. A ,,Megnyitás play áruház alkalmazás"-ra kattintva felugrik egy ablak, nem történik semmi.

-pár napja a ,,Telepítés" gomb aktív volt, ha rámentem azt írta, hogy hamarosan települ az alkalmazás és persze nem történt semmi..


-Elvileg az alkalmazás nem törölhető, pedig nyoma sincs..

1.Kérdés: Hogyan tudnám visszavarázsolni, vagy ez már a huawei-google támogatottság mizéria?

-Apk telepítőkről olvastam a neten (nem értek hozzá), de mindenféle honlapról nem töltögetnék le telepítőket..

2.Kérdés: Igazából, egy alkalmazást kellene frissítenem, erre kellene az áruház. Ha ez biztonságosan kerülőúttal megoldható, akkor túlélem az áruház nélkül is. Ha lehet ilyet, pontosan hogy tudom elvégezni? (nem értek hozzá)



2020. dec. 21. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
13%

Csak az M1-en tetszik követni az élet nagy dolgait igaz?

Tessék elolvasni ezt:

[link]


"A mobilpiacot hihetetlen sebességgel meghódító, és globálisan már a második pozíciót elérő Huawei 2019 májusában óriási ütést kapott: Az USA és Kína között kialakult kereskedelmi háború részeként megtiltották az amerikai cégeknek, hogy a Huawei-jel üzleteljenek. Ennek pedig egyik legfontosabb eleme, hogy a kínai holdingnak az új modellek esetében le kell mondania a korábban használt Google-ökoszisztémáról, magyarán az alkalmazásokról és kapcsolódó funkciókról."

2020. dec. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Utolso ennek mi koze a P9 lite-hoz? Semmi
2020. dec. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Erdemes lenne egy teljes resetet nyomni a telefonnak (de akkor torlodik minden adat)
2020. dec. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónak lehet igaza meg kell próbálni egy gyári visszalitast hátha megoldja
2020. dec. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!