Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Okos tv t szeretnék vásárolni...

Okos tv t szeretnék vásárolni hogy lehet megkülönböztetni hogy melyik a jó és melyik a gyagyi?

Figyelt kérdés
Én jót akarok. Olyan 100-130 ezerért lehet? Vagy a telekomtól is lehet kihozni részletre mert régóta vagyunk náluk az megérné nekem vajon?

2021. máj. 15. 19:06
 1/10 A kérdező kommentje:
Gagyi
2021. máj. 15. 19:06
 2/10 Zzzoli ***** válasza:
86%
100-130 ezer között is van okos tévé ami nem gagyi, de az 82 centis, azt azért tudod ugye. Nagyobb képátlós okostévék, aminek értékelhető a képe, hangja szoftvere, azok drágábbak.
2021. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Itt van pl. ez a Panasonic. Nem egy csúcsmodell, de meg merném venni. HBO Go ezen nincs, ha számít.

[link]

2021. máj. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Biztosan nem vennék Telekomtól ilyesmit, csak a probléma van vele, nem éri meg vállalni 2 éves hűséget emiatt. Amúgy onnan tudod, hogy melyik milyen, hogy keresel neten teszteket, esetleg youtube-on, árukeresőn nézel véleményeket, stb.
2021. máj. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Samsung, LG, Panasonic, esetleg még Sony - mindenképp ezek között nézelődj, tv-ben a legjobb minőségű márkák! Bár mondjuk a Sony-ról olvastam itt olyan negatív tapasztalatot, hogy ha Android van rajta, és közelébe kerül egy másik Androidos eszköz, akkor hajlamos megszakítani az adást, hogy rákapcsolódjon, és inkább annak a tartalmát vetítse ki, nem tudom hogy egyedi eset-e vagy "tömeghiba" ! ? :/ Viszont az első 3 tuti nyerő márka!

Szolgáltatótól sose vennék tv-t, sokkal drágább, még részletben se fizetnék többet, felesleges! Media Markt-ból meg főleg nem ajánlom részletre, mert az az áruhitelhez a Budapest Bankkal áll szerződésben, ami viszont nagyon ráakaszkodik az ügyfelekre (sajnos tapasztalat), kb. heti szinten zaklattak telefonon különböző jelentéktelen ürüggyel! Ha egyösszegben meg tudod venni, akkor mindenképp csakis úgy ajánlom, vagy ha nem, akkor részletre például az Euronics-ból, a Cetelem Bankkal semmi baj nincs!

Én is azt javaslom, hogy nézz körül Árukeresőn, annak a szűrőjében válaszd ki az igényeidet, és olvasd el a véleményeket a különböző típusokról!

2021. máj. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]


Szerintetek ez elfogadható?

2021. máj. 30. 22:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de ár-érték arányban lehetne jobb is, ebben az árkategóriában már Samsungból is kapsz FHD-t vagy belépő szintű UHD-t !
2021. máj. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az árukereső szerint Samsung ennél olcsóbban nem nagyon van. Szerintem igen, elfogadhatónak tűnik, ha ragaszkodsz a márkához. LG-ből kicsit drágábban van Full HD is. UHD nincs is ekkora méretben.
2021. máj. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. És ez akkor vinni fogja a Telekom tv go alkalmazást? Akkor beltéri egységet sem kell rá kötni.
2021. máj. 31. 16:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezzel kellett volna kezdened. A Telekom ezt írja: "Pillanatnyilag számítógépen itt, a telekomtvgo.hu oldalon, illetve Android és iOS operációs rendszerrel rendelkező telefonon és tableten (kizárólag a Telekom TV GO alkalmazást használva) támogatott a lejátszás." Legjobb esetben is Androidos tévén használható, erről nem tudok nyilatkozni. Bár ha IPTV előfizetésed van, nem hiszem, hogy ez lenne a megoldás, ahhoz kell a beltéri egység.
2021. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!