Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xiaomi Mi TV Box S -en fut a...

Xiaomi Mi TV Box S -en fut a Vodafone TV vagy a Telekom tvgo alkalmazás?

Figyelt kérdés

2021. máj. 16. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, ezek csak mobileszközökön futnak. A TV Go régen volt a régifajta Samsung okostévére, de még az élettartama alatt beszüntették.
2021. máj. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha Vodafone TV alatt a Horizon Go-t érted, akkor igen, az fog futni


a Vodafone boxhoz adott Vodafone TV nem


A Telekom TV Go jelenleg nem fut Mi Boxon, jövőre várható

2021. máj. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy van két boxom, x96 mini és x96q. a mini sima android, a másik android tv rendszerű. a minin a horizon go fut, de csak azért mert nem jelentkeztem ki belőle mióta a vodafon tv beltérire váltottam. máshonnan már nem használható. a vodafone tv app meg nem megy fel csak újabb androidra. az android tv rendszerre sikerült telepítenem, de mivel gagyi kínai, rootoltnak látja a boxot és biztonsági figyelmeztetéssel megáll a betöltés. a telekom tvgo szintén. De a mi box eredeti rendszer nem rootolt, elvileg külső forrásból telepíthetőek rá ezek az appok, egy videóban írják is hogy elvileg megy de nem próbálták. Mi store-ban kérdeztem az eladót van-e tapasztalat vele, azt mondta nem működik, de szerintem csak az alkalmazásboltos verzióval próbálkoztak.
2021. máj. 18. 10:55
 4/4 lali51 ***** válasza:
X 96-ra tegyél slimbox romot azzal pró0báld .
2021. szept. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!