Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » TV-n véletlenül eltüntettem a...

TV-n véletlenül eltüntettem a beállitott csatornákat, és a Csatorna beállitás jött elő. Hogy kell visszaállitani?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudom pontosan leírni, mi történt. Két távirányitó van, csatornát akartam váltani, de véletlenül a másik távirányítón kezdtem el az előre gombot nyomogatni, aminek az lett a vége hogy a elsötétült a kép, majd a végén még a nagy OK gombot is megnyomtam, ami után előjött az, hogy Csatornák beállitása.

Sajnos nem tudom visszacsinálni, sem ezt eltüntetni, sem valahogy beállitani hogy ugy legyen mint előtte.

Tudna valaki ebben segiteni, hogy léphetek innen vissza? Sajnos érthetőbben nem tudom leirni, nem vagyok egy technikai zseni.


2021. máj. 18. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Kapcsold ki és kapcsold be újra.


Amúgy milyen tv...?

2021. máj. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Polaroid lapos tv. Már megpróbáltam a ki és bekapcsolást, sőt konnektorból is kihúztam, de semmi, ugyanaz maradt... :/
2021. máj. 18. 23:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Bakker, na most aztán okosabbak lettünk... lapos tv. LOL


Típus???

Használati utasítást elolvastad?

2021. máj. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!