Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet a Firefoxban...

Qkker1 kérdése:

Hogyan lehet a Firefoxban visszaállítani az élő könyvjelzőket? A legutolsó frissítés eltüntette.

Figyelt kérdés
2018. dec. 14. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Megszűnt, böngésző kiegészítővel helyettesítheted. "This feature was removed in version 64.0, and Mozilla suggested to replace by add-ons." (wikipedia)


kiegészítők: [link]


egyéb információk (angol):

[link]

[link]

2018. dec. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csesszék meg.
2018. dec. 14. 13:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki a FeedBro-t, egy új tabon megjeleníti az összes RSS-feliratkozást, amit mappákba rendezhetsz és ugyanúgy olvashatsz. Itt nem csak egy linket kapsz az új bejegyzésekről, hanem egyben egy olvasóablakot is.


Ha ki vannak mentve az eddigi feliratkozások ahogy az előző válaszban jelezték, csak be kell importálni és ugyanúgy folytatod tovább a használatukat, nem kell egyesével hozzáadni őket. Én nagyjából 1000 hírcsatornára vagyok feliratkozva, enélkül teljesen átláthatatlan és hosszadalmas lenne, ha 1000 darab könyvjelzőt kellene végigkattintani egyesével (úgy tudom így működnek az élő könyvjelzők, egyszerűen csak kap egy jelzést hogy az új bejegyzés, amit megnyithatsz, esetleg a mappát olvasottnak jelölheted).

2018. dec. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, bevált.
2019. febr. 11. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!