Hova rakjam a subwoofert a két studio monitoromhoz? több lenn

Figyelt kérdés

Rendeltem egy Presonus Temblor T10-es sub-ot 2x M-Audio BX8 D3-as studio monitorokhoz. A monitorok az asztalomon vannak, felém vannak fordítva, hogy a lehető legjobb hangzást érjem el, viszont még nem az igazi. Tudom, tudom hogy máshova kéne rakni, és kisérletezgetni hogy hol szól a legjobban, viszont a szobám kicsi (4x4), és full tele van pakolva, mozdulni sem bírok, tehát áthelyezés nem játszik.

Az asztal alá kéne tenni, viszont van ilyen keresztvas ott, ami miatt lehet nem fér el majd. Asztalra rakjam akkor? Ugye sub-nál jó ha fal mellé rakod kb 30 cm-re, ugy szolnak a legjobban, viszont az asztalom mögött radiátor van, és ha asztalra raknám, ott meg az ablakok vannak még messzebb...



2021. máj. 21. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:

olvasd el a használatit! abban le van írva hova érdemes tenni.

Talán át kellene gondolni a szobát ha a radiátor, meg az ablak, meg a vacak asztal közbeszól.....

2021. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak erre programok is.
2021. máj. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es: mondj egyet!
2021. máj. 21. 21:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
hifi apps subwoofer optimiser
2021. máj. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4x4-es szobába minek kèt 8" hangfal mellè mèg egy sub is?

Bár konkrètan nem ismerem a Bx8-asokat, de gyanìtom 40hz alá megy!

Milyen zenèt hallgatsz? Drum and bass-t?

2021. okt. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
techno, hands up, hardstyle, hardcore, tehát csupa basszus zene, amikhez alap a jó hangzás! azóta már mindent megvettem, és nagyon jól szólnak a hangfalak!
2021. okt. 6. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!