Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » IPad mennyire jó tanuláshoz?

IPad mennyire jó tanuláshoz?

Figyelt kérdés

Most fogok egyetemre menni (gyógytornász szak) és azon gondolkoztam hogy mennyire lenne egy iPad segítségemre?


Mennyire bírná a neptunt, mennyire lehet rá hatékonyan jegyzetelni? Illetve melyik típust vagy modellt ajánlanátok? (Olyat szeretnék amihez csatlakoztatható billentyűzet és Apple pen)


Most iPhoneom van és egy androidos acer laptopom, a laptoppal semmi baj de egyetemre nem feltétlenül akarok azzal járkálni(plusz elég sokat kell utaznom sport miatt) így kompaktabbnak éreznem a tabletet, de nem tudom ennyire lenne érdemes befektetni illetve melyik modellbe.



2021. máj. 23. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

Jónak jó, csak nagyon nagy a felár. Véleményem szerint egy Android rendszerrel üzemelő tablet sokkal jobban megérné.


De te tudod / neked kell tudni...

2021. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nekem hasznosabb volt egy e-inkes jegyzetelős tablet
2021. máj. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is egy e-inkes a legjobb...


Én egy Onyx Boox Note Air-t vennék, persze nem szórakozásra van kitalálva, hanem kifejezetten egyetemi tanuláshoz vagy munkához...

Tehát nagyon sok lenne a kompromisszum ha nem lenne telefonod, de szerintem így viszont nem mondasz le semmiről, hogy van már telefonod.

2021. máj. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
A leheto legjobb valasztas lenne egy iPad. Akar a 8. generacio, vagy az Air 4 (hosszabb tavon megeri) ha belefer a koltsegvetesedbe. Tokeletesen lehet ra jegyzetelni, plane Notability v Goodnotes 5 alkalmazasokba, a neptunt stb-t teljes jol birja, sot a tavoktasasos dolgokat is. Viszont mindenkepp rendelj paperlike foliat, nem a legjobb a sima uvegfeluletre jegyzetelni.
2021. máj. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!