Zongora tanuláshoz milyen szintetizátort vegyek?

Figyelt kérdés
Milyen tipust, gyártmányt nézzek, mire keressek rá a neten? Ár/érték arán!!!! KÖSZÖNÖM Előre is!!!

2016. okt. 25. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Korg. ...És ezt most nem a gyomromra értem. :)
2016. okt. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Zongora tanuláshoz...

Én már konziba járok, van otthon zongorám és szintetizátorom is,de a tanárom leszögezte,hogy a darabjaimat csak a zongorán gyakoroljam.

A szintetizátornak sokkal könnyebb a billentése, szinte ráfújsz, és megszólal.

A zongoránál viszont rendesen billenteni kell. És pont ez az elsődleges feladat: kitapasztalni,hogy milyen billentéssel lehet halkan, hangosan,lágyan,súlyosan játszani.

Bármennyire is mondják,hogy milyen menő a szintetizátor,mert rengeteg féle hangon lehet vele játszani, ha ZONGORÁZNI szeretnél, inkább szerezz be egy Yamaha vagy Roland márkájú elektromos zongorát. Az jobban megfelel a célnak,mint a szintetizátor.

2016. okt. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az, amit írsz, az szintetizátortól függ. Nekem például normálisan adta a hangot olyan hangerővel, ahogyan épp lenyomtam. Nyilván egyik szintetizátor sem ér fel egy zongorához, már csak a pedálok hiánya miatt, de vannak olyan szintetizátorok, amiken ezt helyettesítő joystick található.
2018. márc. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!