Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS5 rendelés után ti mennyi...

PS5 rendelés után ti mennyi idővel kaptátok meg a konzolt?

Figyelt kérdés
Ha én most rendelnék, akkor kb. hány hónapot kéne várnom?

2021. máj. 28. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Abszolút nem mérvadó, hogy ki mennyi idő után kapta meg, mert össze vissza akadozik a gyártás. Tehát ha valaki hozzájutott x hónappal a rendelése után y ideje, az nem biztos hogy te akkor ha ma megrendeled, akkor annyi idő után hozzá fogsz jutni. Senki az ég világon nem tudja még körülbelül sem, hogy ha te most rendelnél, akkor mikor tudnának kiszolgálni vele.
2021. máj. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Ezt az információt attól fogod megkapni, akitől rendeled.

Én elővételben megvettem, a megjelenés másnapján átvehettem.

A sógor nem rendelt elő, máshonnan vette később, drágábban. Hamar megjött neki.

A normális oldalak feltüntetik a szállítási időt.

2021. máj. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy már megkaptam?már fél éve várok.
2021. máj. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9 hónap
2021. jún. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
még most is várok
2021. júl. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

8 hónap után tegnap kaptuk meg végre! 😁👍

Előrendeltük több (ismert) üzletben. Meglepetésünkre hétfőn telefonon felhívtak az egyikből, hogy aktuális-e a rendelés, mert két héten belül érkezik. 😱🤪 Péntekre (tegnapra) itt is volt! 🙃😆

2021. júl. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Türelmesek vagytok, az biztos.
2021. júl. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, türelmes típus vagyok, amikor annak van itt az ideje, helyzete.

Az élményből semmit nem vesz el, ha pár hónappal később kapja meg az ember pl. az újabb konzolt. Sőt, ennek a helyzetnek is vannak előnyei! Már vannak tapasztalattal rendelkezők, akitől tippeket, tanácsokat lehet kapni. Ennyi idő elteltével még a szaküzletekben sem csupán egy vállrándítás a válasz a gép kapcsán feltett kérdésekre. A PS Store oldalán is megjelentek az leakciózott PS5 játékok is, ahogy az üzletekben. Tehát, mára végre olykor lejjebb megy egyik, másik PS5 játék ára is.

A kis turpisságok is felszínre kerültek mára (ha nem is mind), melyek kissé árnyékot vetnek a PS5 konzolra. Pl.: nem minden PS4 játék kompatibilis az új konzollal, de még több inkompatibilis a PS5 DualSense kontrollerrel❗😮🤔😕 Tehát, aki, PS4 game-mel szeretne játszani, annak meg kell tartania, vagy vennie kell PS4 Dualshock 4 kontrollert a PS5 konzolhoz❗😮🤔😕

A PS5 kamera nem más, mint egy 2x1080-as webkamera. Amennyiben mozgásérzékelő játékkal szeretne élvezkedni a felhasználó, meg kell tartania a PS4 kamerát, fagyikat és beszerzeni mellé egy átalakítót vagy vásárolnia kell egy PlayStation VR Mega Pack-ot. (ez tartalmazza a PS4 kamerát, VR-t, és a kamerához az átalakítókábelt + 4 VR játékot. (utóbbiak épp most vannak leakciózva a PS Store-ban)

Tipp: aki rendelkezik VR szettel, PS4 kamerával az igényelhet a sony-tól ingyen átalakítót a kamerához!

(A PS5 DualSense kontroller mozgásérzékeléssel jól használható PS5 autós játékok iránytására, kormányzására. Viszont a PS4 autós játékokkal nem funkcionál, azokhoz továbbra is kormány kell, ha kormányozni szeretnél.)

2021. júl. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!