Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lesz a rengeteg dvd lejátsz...

Mi lesz a rengeteg dvd lejátszóval amire már nincs szüksége ebben a modern világban az embernek ? Sorra fognak ingyen elvihető hirdetéseket felrakni ?

Figyelt kérdés
esetleg pár száz forintért elvihető ?

2021. jún. 3. 17:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Megy a szeméttelepre, meghirdetik ingyen elvihetőként, padláson áll 30-40 évet, aztán retro darabként eladják stb.
2021. jún. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
újrahasznosításuk gondolom a béka feneke alatt van.
2021. jún. 3. 19:58
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Feltettem párszáz forintért, nem kellett senkinek, úgyhogy ment az elektronikai hulladékgyűjtésre a DVD lejátszó.
2021. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
30%
Én a miénket kibeleztem, belepakoltam négy tűzijáték-bombát, amin átfűztem egy szál rézhuzalt a tápkábelből, majd újra összeszereltem, és egy szatyor felesleges DVD lemezzel kivittem a telekre, ahová havi rendszerességgel betörtek. El is vitték, nem is jöttek többet.
2021. jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
14 mi ez a kitalált történet jó isten gyere le
2021. jún. 3. 20:07
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Felteszed a padlásra és 3000 év múlva értékes leletként fogják a régészek kiásni és múzeumokban mutogatni... :P
2021. jún. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
ahhoz nem kell padlás. Erdőben valaki elássa vagy bevágja a bozótba ott lesz az erdővel 3000 év múlva is ha csak ki nem irtják addig az erdőt.
2021. jún. 3. 20:14
 18/24 Vortrex ***** válasza:
100%

Még mindig nem fogom fel ezt a kérdést xd Tényleg heti szinten feszegeti a tag.

Én életemben 1 darab dvd lejátszót vettem 15 éve, és kb 10, de minimum 5 éve nem kapcsoltam be, és szerintem ezzel a lakosság túlnyomó többsége ugyanígy van. Milyen rengeteg dvd lejátszóról beszélsz, ember?? Családonként egyről? Csak az életemben 8x cseréltem telefont, és 3x tv-t, a többi műszaki cikkről ne is beszéljünk, hogy jöhetne már ezek mellé a szájbatekert dvd lejátszók kérdése, amit jó esetben egyetlen-egyszer kellett megvenni, ne röhögtess már xd

2021. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

WTF LOL

Én ezt a kérdést most tettem fel először. Még heti szinten gyakori kérdésezem. Nincs én nekem annyi időm. Továbbra is el ó el

2021. jún. 3. 20:38
 20/24 Vortrex ***** válasza:
100%
Nem nem, ezt veszem be... Ez megint ilyen kattant dolog, ami az ég egy adta világon senkit nem érdekel, sőt épeszű embernek ilyen kérdést eszébe se jutna feltenni, de ott van az az egy tag, akinek ez a rögeszméje, a dévédé lejátszó ígyúgyamúgy. Ilyenből nincs kettő.
2021. jún. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!