Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért van az ha mixelek és a...

Miért van az ha mixelek és a hifiben késik a hang mivel a fejhallgatómba teljesen más szól? (minden effect mod ki van kapcsolva a hifin)

Figyelt kérdés

2021. jún. 5. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Oké, de milyen komponensekből - források (számítógép esetén hangkártya, szoftverek), keverőpult, erősítő, hangfalak, fejhallgató - épül fel a rendszer?


"mivel a fejhallgatómba teljesen más szól?"

A fejhallgatóba szólhat akármelyik keverendő csatorna, vagy a már kevert mestersáv is - beállítás kérdése.

2021. jún. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elfogtam egy nem privát üzenetet:

"Az üzenet szövege:

Hát én keverő pultal mixelek laptop segítségével mivel a pultom ak még nincs saját merevlemeze és a hifi teljesen más ritmusba szól mint ami a felhallgatómba megy de nekem mind a kettőve ugyan ezt kéne hallanom"

Oké, de pontosan milyen (gyártójú, típusú) keverőpulttal?

Milyen (gyártójú, típusú) "hifi"?

Milyen (gyártójú, típusú) fejhallgató?

Milyen szoftverrel játszod a zenéket?

2021. jún. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!