Nanocell 863NA tevemnek normalis hogy fakobb a szine? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Vettem egy Lg Nano863 tevet es rosszabb a szine STANDARD, EREDETI kepmodban mint az elozo rosszabb minosegu tevemnek. A meccstol sem voltam elajulva es a fifa 21ben konkretan CSUNYABB a fu mint az elozo tevemen.


A Nanocellt meg pont ugy hirdetik hogy SZEBB A SZINE mas tevekhez kepest (nem Oled) az oke hogy ha a beallitasokba allitok tobb szint meg masik kepet de az elozo rosszabb es olcsobb tevemen Standard modban szebb volt


TULZASSAL MINTHA JATEKMODBAN LENNE A LATVANY DE NEM!!!


A teve nem teljesen ujonnan lett veve de semmi baja. Ujracsomagolt.


Ez hogy lehet?



2021. jún. 16. 23:33
A kérdező szavazást indított:
Igen normalis, ilyen a tv
Nem ilyennek kell lennie
Alapbol ilyen, at kell allitani
5 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá az LG ügyfélszolgálatnál, csatolj nekik képet esetleg. De ide is csatolhatnál képet
2021. jún. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Utolag tudok kepet kuldeni en nem tudtam hogy kell es a telefon minosegevel nem biztos atjonne de megprobalhatom.
2021. jún. 16. 23:52
 3/8 A kérdező kommentje:
Vannak kepek amik nagyon szepek de pl a ZOLD szin szerintem fako nem eleg szep zold de a Nanocellt pont ugy hirdetik hogy gyonyoru elenk pontos zold szin pl.
2021. jún. 16. 23:57
 4/8 anonim ***** válasza:

"A teve nem teljesen ujonnan lett veve de semmi baja. Ujracsomagolt."

Nyilván az elöző tulaja is ezért küldte vissza.

2021. jún. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gyarilag uj esztetikai hibasakat vasarolnak fel gondolom. Outlet uzlet.
2021. jún. 17. 00:49
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom hibas e a teve vagy csak egyszeruren ilyen. Vannak szep megjelenitesei de a zold szinnel egyenlore nemvagyok kibekulve
2021. jún. 17. 00:50
 7/8 anonim ***** válasza:

"Outlet uzlet."

Így már érthető.

"Gyarilag uj esztetikai hibasakat vasarolnak fel gondolom. "

Nem jól gondolod. Új, de gyári hibás készülékeket árulnak olyanokat amit a márkaszervízek gazdaságtalan javitásra hivatkozva nem javitanak. Azokat vásárolják fel, és megbuherálják hogy müködjön egy darabig.

Tényleg előfordul egy, egy szépség hibás készülék is, de 100-ból egy, kettő.

2021. jún. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Felveszem a szint ugy szebb lesz. Lehet csak allitani kell a dolgokon. Mas Nano tulajok mit csinalnak?
2021. jún. 17. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!