Miért van az, hogy a VR videók, homályosak? Még nincs olyan jó felbontású VR kamera? De érdekes, hogy nem pixelesnek látom hanem mintha homályos lenne. Tuti nem a szemüveggel van baj, mert a menü éles, a rajzolt játékok, animációk élesek.

Figyelt kérdés
Oculus Quest 2

2021. jún. 21. 17:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A videó tömörítés az oka.
2021. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Motion Blur?
2021. jún. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Lehet ezen valahogy javítani?
2021. jún. 21. 20:01
 4/16 anonim ***** válasza:
vacak a neted és a géped!
2021. jún. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Ez nem net és gépfüggő. Sajnos ennyire adnak egyelőre a minőségre. Gondolom a méretre is figyelnek
2021. jún. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja net függő nem lehet, egyrészt mert gyors netem van, ha laptopon nézek videót, tévét nincs vele gond, másrészt ha letöltöm a filmet akkor is ilyen. Illetve gép függő sem lehet mert Oculusban nem nagyon van választék max hogy 64gb vagy 256gb a tárhely. Bár a HTC-ket nem ismerem de most olvastam egy összehasonlítást, hogy az Oculus 2 nek jobb a felbontása mint a HTC vive pro nak
2021. jún. 23. 13:08
 7/16 anonim válasza:
Nekem Quest 2-m van, az eleén engem is zavart, ami téged, de nincs mit tenni, majd megszokod. VR világban még nem vagyunk sokan. Játssz Asgard Wrath-tal, és nem fogsz csalódni. Persze ahhoz PC is kell, nem natív játék
2021. jún. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszi, ha már itt tartunk, vettem egy kábelt, igaz nem eredeti oculust, de nem csatlakozik a pc hez, van esetleg valami tipped? Vagy a kábel nem jó? Aliexpressen vettem, és azt mondták hogy jó hozzá és általában nem szokott probléma lenni az ottani rendelésekkel.
2021. jún. 23. 14:09
 9/16 anonim válasza:

Utángyártottat is lehet venni, de abból is csak a minőségit. De nem a kábeltől homályosak a videók. Nézz be hozzánk a VR fórumban, ott többen vagyunk, vannak nálam sokkal pengébbek is. Megéri :)

Asszem ide nem lehet linkelni, de ha beírod ezt a gugliba: "VR topik (Oculus Rift, stb.)", akkor már adja is ki a topikunkat

2021. jún. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

"köszi, ha már itt tartunk, vettem egy kábelt, igaz nem eredeti oculust, de nem csatlakozik a pc hez, van esetleg valami tipped?"

Jah, ezt valahogy félreértelmeztem. Az Oculus app fel van telepítve a PC-re?

Wifit nem tudsz használni?

2021. jún. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!