Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 4k 3d smart tv-ből Samsungot...

4k 3d smart tv-ből Samsungot vagy LG-t érdemesebb választani? Melyiknek szebb, élesebb a képe, illetve a Samsungnál a 3d aktív szemüveges, az LG-nél passzív szemüveges, melyik jobb? Melyik tv-n átláthatóbb, egyszerűbb a smart funkció kezelése?

Figyelt kérdés

2015. szept. 6. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Samsungnál nem divat szemüveget adni mellé.
2015. szept. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi az infót, majd erre még rákérdezek, hogy szemüveget adnak-e hozzà. Várok további véleményeket, tapasztalatokat, a régi tv tönkrement, kedden szeretnénk megvenni az újat.
2015. szept. 6. 13:30
 3/4 anonim válasza:
Mi samsungot vettünk és adtak hozzá szemüveget csak sajnos 2 ot ami keves :( egyébként mindkettőnek gyonyoru kepe van emberfuggo kinek melyik jon be jobban szerintem menj el es nezd meg mindekttot. Az aktív szemuveges verzio rol azthallottam fejfajast okozhat nalunk meg nemvolt ilyen.
2015. szept. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A passzív viszont nem jeleníti meg a teljes hd felbontást, a működési elve miatt nem képes erre.


Csak azt tudom én is mopndani, hogy el kell meni és meg kell nézni közelről egy aktív rendszerűenka képét a saját szemüvegével és szintén nem nagy távolságból egy passzívot is. Meg fogsz lepődni, hogy a passzív mennyivel rosszabb felbontású, ráadásul onnan ahonnan nézve az aktívnál tű éles képet látsz 3D-be is, abból a távolságból a passzívnál nagyon zavaró fekete sorokat lehet látni a képen, mint ha fekete cérnaszálak lennének kifeszítve a képernyő előtt.


A passzívnél még az is nagyon zavaró, hogy ha nem pontosan szemből nézed a képernyőt, hanem kicsit magasabbról v. alacsonyabbról, akkor szellemképesen látszik mindkét szemnek szánt kép.


Egyértelmű, hogy az aktív a jobb, már csak azért is, mert csak az tudja megjeleníteni a teljes felbontást 3D-ben is.

2015. szept. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!