Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sikerült már valakinek működés...

Sikerült már valakinek működésre bírni a Hitachi 43HAE4252 TV készülék Time Shift opcióját?

Figyelt kérdés

Tegnap vásároltam a készüléket, és az angol nyelvű útmutató szerint a funkciót előbb engedélyezni kell a "RECORD" menüpontban, de én ennek megfelelőjét nem találom a TV-n. Mondjuk a "Countryzene" fordítás után már nem lepődnék meg valami banális megoldáson. :-)

Ha valakinek már birtokában van ez a tudás, kérem ossza meg velem. Köszönöm előre is.



#shift #PVR #Hitachi #43HAE4252
2021. jún. 25. 06:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ehhez kell egy külső HDD is.
2021. jún. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az is van! Egyébként ehhez a típushoz pendrive is jó. Sőt jelenleg a TSHIFT opciót csak egy 8GB pendrive-ra tudom beállítani, a HDD nem fogadja el.
2021. jún. 26. 07:22
 3/5 anonim ***** válasza:
A pendrive is jó, de állítólag a TS nem tesz jót neki ("It is recommended to use USB hard disk drives for recording HD programmes"). Egyébként nem tudom, kikapcsolva csatlakoztattad-e a pendrive-ot ("To record a programme, you should first connect a USB disk to your TV while the TV is switched off" - vagy utána kikapcsoltad-e).
2021. jún. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a HDD fájlendszere NTFS (a korábbi LG TV irta /olvasta) viszont ez az Android csak ovasni tudja, emiatt kellett egy FAT32-es pendrive a TSHIFT-hez, hogy írni tudja. A vinyó tele van filmekkel, ráadásul nagyméretűekkel is, szóval nem megoldható az átformázása (1TB). Én arra gondolok, hogy a HD felbontás mérete miatt javasolja a HDD-t. Mi csak TSHIFT-re ahsználjuk a pendrive-ot, 64GB-ra elvileg 200 perc fér. Erre elég. Nyilván direkt műsorrögzítésre nem valami sok lenne.

Igen kikapcsolva csatlakoztattam, ráment egy kis időm mire felfogtam, hogy ez Android, tehát a STABDBY-t hosszan kell nyomni a kikapcsoláshoz. Mint egy telefon.

2021. jún. 28. 09:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor egyértelmű, hogy miért nem fogadja el. Talán megoldható, ha ExFAT-ra formázod, vagy rábízod a tévére (miután a filmeket máshova másoltad). A pendrive szerintem több órára is elég. Én felvennék rá 1 órányi HD adást, abból ki lehet számolni. Mellesleg a tévén felvett műsorokat jogi okokból semmi máson nem fogod tudni lejátszani.
2021. jún. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!