Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adott egy Huawei P9 Lite...

Adott egy Huawei P9 Lite (2017) készülék, ami elvileg Dual Sim, hogyan tudnám működésre bírni?

Figyelt kérdés
A kérdés, egész pontosan az lenne, hogy, hogyan lehet működésre bírni a dual sim részét. A sim tálcán ugyanis van hely egy sim-nek, és a másik hely meg választás kérdése, hiszen bele mehet egy micro sd, vagy egy nano sim. Na én most mindkettőbe nano simet raktam, és a telefon csak azt veszi észre amit abba rakok amelyikbe csak a sim kártya mehet bele, a másikat nem érzékeli. A beállítások között se találok semmit ami dual simre utalna, viszont mindenhol azt írják, hogy nano sim, és tökéletesen bele is illeszkedik két sim, viszont a telefon "nem vesz róla tudámst", hogy kettőt helyeztem bele. Valakinek errről tapasztalat? Előre köszönöm a válaszokat! :)

2017. szept. 22. 17:26
 1/3 anonim válasza:
nekem telekomos a p10-em és le van a készülékben tiltva adual sim,
2017. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Utána néztem nem dual simes a telefon. hiába van a sim tálcán dual sim hely az összesnek így gyártják mert igy a könnyebb nekik szóval ja.
2017. szept. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Huawei P9 Lite 2017 telefonom van nekem is és mindkét sim működik. A Beállításokban ott van (nálam),hogy "Két-kártyás beállítások". Itt be lehet állítani,hogy melyikkel használható a mobil adat,vagy melyik legyen az alapvető hívó sim, stb. Lehet,hogy amióta írtál,már meg is oldódott a kérdésed...Amúgy a Beállításoknak van keresője is. Rákereshetsz...
2018. jún. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!