Mi értelme van facebookon "történetben" megosztani dolgokat és miért jobb, mint posztolni, valamint milyen módon jelenik meg a szerzőnél, ha lájkolom?

Figyelt kérdés
Bocsi, ha volt már ilyen kérdés, de nem találtam!

2021. júl. 8. 22:04
 1/7 anonim válasza:
100%

Civileknél egyszerű magamutogatás, ami 24 óra után eltűnik, lehet újra kezdeni a színészkedést, magamutogatást.

Még csak gondot sem kell fordítani a törlésére, rendezgetésére, mert elsikkad.

Ha reakciót nyomsz a képre azt csak privát üzenetben kapja meg az illető.

2021. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem látom létjogosultságát, mert a poszt is elsikkad gyorsan, de oks.
2021. júl. 8. 23:48
 3/7 anonim válasza:
De a poszt visszakereshető, a történet pedig tényleg eltűnik, hacsak valaki ki nem screenshotolja magának (bár azt is csak ő látja, meg max akinek elküldi)
2021. júl. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Ettől még nem értem, miért jobb. Ha már egyszer elővette a fényképezőgépet a telefonon, hogy kicsit "megörökítő" legyen, mitől jobb, ha törli magát a kép... vissza lehet keresni a posztot, hát aztán? Ha nem akarom megosztani, egy napra se osztom meg. Nem mondom, lehet eset, hogy egy napra felteszem, de most nagy divat lett, én meg nem fogok érdektelen "történeteket" nézegetni inkább, mint posztokat :)
2021. júl. 9. 12:30
 5/7 anonim válasza:
Én sem ertem pontosan a logikáját, csak elmondtam amit tudok róla xd
2021. júl. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. júl. 9. 16:36
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mint a snapchat ahol eltűnik az üzenet egy idő után. Sok értelme nincs.
2021. júl. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!