Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fülhallgatónál ezt el lehet...

Fülhallgatónál ezt el lehet kerülni valahogy?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy fülhallgatót, aminek a nagy és a közepes gumija szoros, a kicsi pedig kiesik a fülemből


A gond az, hogy miután bedugom a fülembe rendesen, onnantól elkezdene kijjebb jönni, de vákuum keletkezik, attól pedig alig hallani ami éppen szól. Ha nem dugom be rendesen (vagy eléggé) akkor pedig kiesik



Van erre valamilyen gyógyír?


Gondolkodtam rá hogy fúrok egy kis lyukat a gumiba, hogy ne keletkezzen vákuum, de nem akarom tönkretenni sem



2021. júl. 8. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint nem csak én vagyok így vele. :D Várom a válaszokat!
2021. júl. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Én kivágtam egy darabot a harangból, vagy elég lenne egyet belevágni, mert olyan mély volt a hangja, hogy a közép és magas alig volt hallható meg nem hallottam a környezetet sem. Azt azért hozzáteszem, hogy aliról rendelt párezer forintos cucc, egy airpods prot nem vagdalnék be😁
2021. júl. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szoktak apró furatot csinálni a csövecske tövébe, persze ha nekik ez nem fért bele...
2021. júl. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3: Van benne (Maxell fülhallgató, nem kellene rossz márkának lennie) de mégse egyenlíti ki a nyomást


Lehet kibővítem egy kicsit egy dremel műszerész fúróval

2021. júl. 10. 11:56
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Fölfelé fúrj és gyors fordulattal, minimális előtolással, és porszívóra barna szalagozz szétszedett toll elejét, ne maradjon forgács benne! Esetleg forró tű, amit a befogott darabba tolsz rögtönzött szögvas sínen vagy ilyesmi, tehát rögzített mechanikával, hidegen elpróbálva.
2021. júl. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!