Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autós erősítőt kötöttem...

Lacika6505 kérdése:

Autós erősítőt kötöttem be Rendesen, biztosítéka 12v akksirol+ test és a magnó rol remote működik normálisan a ki be kapcsolás de világít a zöld és a piros is,es nem ad le hangot egyáltalán akárhogy kötöm a magnoba. Mi lehet a hiba??

Figyelt kérdés

2021. júl. 12. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mit mondtál, mi a típusa?

"nem ad le hangot egyáltalán akárhogy kötöm a magnoba."

Hogy kötöd?

2021. júl. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A magnón ketto pár rca csati van :)

Bekotottem az erősítőbe a 12v akksirol biztosítéka, a testet is akksirol adtam, a remote szálat pedig a magnó rá és szépen kapcsolja is ki be :)

De hiába dugom be az rca csatit volt csere is már és egyáltalán nem ad le hangot, világít az erősítőn a piros és a zöld is egyszerre :/ a magnó egy mezei Bluetoothos 1dines magnó

2021. júl. 13. 08:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem értettem tisztán, elismételnéd az erősítő pontos típusát mégegyszer?

Alapzaj van, vagy pukkanás a bekapcsoláskor?

2021. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!