Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban nem tudom felkapcsoln...

Álmomban nem tudom felkapcsolni a villanyt. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Álmomban gyakran szaladok egyik villanykapcsolótól a másikig, hogy világosságot csináljak, idegesít a sötét, de valamiért az egész lakásban egyetlen működőképes fényforrást sem találok. Ez megy évek óta. Mi lehet az oka? 20/L

2015. jún. 11. 07:24
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Lehet, hogy álmodban kétségbeesetten egy villanyszerelőre vársz, vagy egy olyan olyan emberre, aki fényt hoz az életbe, illetve magas feszültséget.

Gyertya nincs otthon kéznél, a trafóhoz meg nem szívesen nyúlnál egyedül.

Látni akarsz, nem bírod a bizonytolanságot. Elmenni nem akarsz, csak újra fényt az életedbe, az otthonodba.

2015. jún. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
80%
Félsz valamitől,egyébként álmodban a kapcsolok nem működnek ha rágondolsz hogy felkapcsolódjon a villany akkor képzeld azt hogy most szerelték be a taps érzékelőket és tapsolj fel fog kapcsolódni a villany ott ahová gondolod, én mindig azt szoktam hogy egy barátot vagy kolleginát oda képzelek a hátam mögé és megkérem hogy kapcsolja fel a villanyt mert Ö közelebb van és lőn világosság.
2015. jún. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha félelmet kelt a sötét: az egyedülléttől, magánytól való félelem; segítőre, támogatóra lenne szükséged, egyedül nehezen boldogulsz az életben mindig kell valaki bíztasson vagy noszogasson.


Szaladni

Kimerültség. Rémülten szaladni, menekülni: kínzó, visszatérő gondolatok, rossz emlék.


Üdv,

Rasztás Dzsimi

2015. júl. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!