Miért nincs hang?

Figyelt kérdés
Messenger hívásnál nincs se kifelé jövő se befelé jövő hang a tableten. Az alkalmazás frissítve van, a mikrofon nincs lenémítva, korábban volt is sikeres hivás rajta. Mi okozhatja? Mit lehet tenni? Próbáltuk videóhívással is, kép van dr hang ugyanúgy nincs.

2021. júl. 14. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Na az a baj, hogy frissítve van!


A Messenger az egyetlen alkalmazás amely frissítéssel nem javít, hanem elbasz valamit én múltkor nem tudtam bejelentkezni és egy három hónappal ezelőtti verziót kellett letöltenem mire beengedett. Röhej

2021. júl. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy néha működik, néha nem. 2 hete folyamatosan próbáljuk, nem működött. Most az előbb kb 5 perccel a kérdés kiírása után meg igen. Nem értem mi változott, elvileg semmi. Az a gyanús viszont, hogy néha a Shazam is hol működik hol nem. Ez miatt gyanakodtam arra hogy talán nem csak a messenger a ludas, hanem valami mikrofon probléma lehet. De milyen probléma az ami olyan mint a mesében:hol volt, hop nem volt?!
2021. júl. 14. 09:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg magát az alkalmazást leállítani,majd újraindítani. Gyorsítótárazott és/vagy alkalmazásadatokat is törölhetsz. Ha ez sem működik,akkor törlés,majd újratelepítés. Persze időnként a telefon RAM-ját és gyorsítótárát sem árt,takarítani
2021. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!