Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hibás a fejhallgató, vagy...

Hibás a fejhallgató, vagy csak a telefonom nem jelzi pontosan a töltöttséget?

Figyelt kérdés
Pár napja szereztem be egy JBL Tune 510BT-t, mikor kibontottam a dobozt a fejhallgató nagyjából 60%-os töltöttségen lehetett, de a biztonság kedvéért mielőtt kipróbáltam töltöttem rá még egy kicsit. Mikor először csatlakoztattam a telefonomra láttam, hogy körülbelüli értéken jelzi a fejhallgató töltöttségét, meg is örültem neki, hogy nem kell aggódnom amiatt, hogy rosszkor merül le, mert így tudok rá figyelni. Csak éppenséggel az első alkalom óta 100%-os töltöttséget jelez a telefonom, pedig minimum 10-15 órát használtam már a fülest. Ennyivel többet bírna az akksi 40 óránál, - a doboz szerint teljes töltöttséggel ennyit lehet belőle kisajtolni - csak nem jól jelzi ki a telefonom, és, ha sikerül lemerítenem utána visszaáll, vagy vigyem vissza kicseréltetni, mert kifogtam egy hibás darabot? Más telefonhoz/eszközhöz még nem próbáltam csatlakoztatni, van rá esély, hogy mást mutatna, mint a telefonom?

2021. júl. 14. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:

"mikor kibontottam a dobozt a fejhallgató nagyjából 60%-os töltöttségen lehetett"

Űltalában így szállítják az akkus cuccokat, ez töltöttség a legjobb az akkuknak.


A telefonodon meg szerintem csak simán lefagyott a kijelzés.

Felejtesd el, majd párosítsd újra. Ha lehet resetelni a fülest azt is tedd meg. telefont is indítsd újra.

2021. júl. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy a kütyük általában félig-háromnegyedig fel vannak töltve a dobozban is, hogy ne haljon be az akksi 1 éven belül. Arra gondoltam, hogy nálam ez bolondíthatta meg a fejhallgatót, ezért éreztem úgy, hogy le kell írnom. De köszönöm a segítséget, megpróbálom, és kicsit meg is nyugodtam, hogy nem a fülesnek van baja.
2021. júl. 14. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!