Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Pixel hibás lenne a tv amit...

Marcihorv kérdése:

Pixel hibás lenne a tv amit vettem?

Figyelt kérdés

Adott egy 65' Samsung QLED tv, a jobb szélétől kb 10centire van egy kék/zöld csík a kijelző aljától a tetejéig (kb 1mm széles) 2021.07.16.-n vásároltam, persze gyártói garancia is van rá, illetve kötöttem rá 5 évre.

Igazából arra lennék kíváncsi hogy ez pixel hiba lenne-e és hogy ha igen akkor cserélik-e a tv-t, vagy meg lehet esetleg csinálni?



2021. júl. 18. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
3 napos cseregarancia!!!
2021. júl. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ez az, küldd/vidd vissza!!

fotóz, videózd le, biztos ami biztos!

2021. júl. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csináltam róla fotót illetve videót, vasárnap nincsenek nyitva úgyhogy csak holnap tudom őket felhívni. Addig is köszönöm a válaszokat!
2021. júl. 18. 17:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne tudom mi lehet a Samsung tévékkel. Én pénteken vettem egy vadiúj Samsung cristal 4k tévét. És a képernyő bal sarkában megjelent a felhősödésnek nevezett nyavaja. Szerintem minél előbb küld vissza, én is azt fogom tenni holnap.
2021. júl. 19. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még annyi lemaradt, hogy pont QLED tévét szerettem volna helyette venni. De már félek...
2021. júl. 19. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4: A felhősödés a gyártástechnológiával összefüggő jelenség, és nem hiba. Kicserélheted ugyan, de ha tízszer cseréled, akár tíz másik tévénél is láthatsz valamilyen szintű felhős panelt. Legfeljebb az egyikben enyhébb, mint a másikban.
2021. júl. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vissza vittem a tv-t, az értékesítők megnézték hogy valóban hibás-e a tv, le fényképezték majd 5percen belül hoztak helyette egy másikat. Egyenként azt mondtak hogy 1000-ből 1 tv ami ilyen úgyhogy a héten lottóznom kell 😄
2021. júl. 19. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!