Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem fog 786-os MHZ-en a...

Laciku 02 kérdése:

Miért nem fog 786-os MHZ-en a tévém csatornákat? Részletesen lent.

Figyelt kérdés

A tv: Panasonic:TX-L32G10E A 786-os MHZ-en a jel erösségnél a "Jelminöség"

Csak a pirosba ugrál.Nem egy fiatal készülék de Príma képje van.Ami 786 MHZ

ott egyetlen csatornát sem fog. Kipróbáltam másik készülékkel és azzal megy az összes csatorna. Próbáltam csatorna frissitéssel, de ugy sem jó. Lehet hogy sokba fog kerülni?



#panasonic tv.
2021. júl. 19. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a TV-vel van valami gebasz. Vagy a kábel ki van csúszva.
2021. júl. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zzzoli ***** válasza:
Ha más készülékekkel ilyen magas frekin is jók a digitális adóid, akkor a tévé tunerjével van a probléma. A baj csak az hogy ezeknél az alaplapra integrált miniatürizált a tuner, nem úgy mint régebben hogy modul formájában foglalt helyet. Így a javíthatósága sem nagy, esetleg ha a koax csatlakozó forrasztási hibás, azaz kilazult az évek során a használattól egy ügyes műszerész ismerős megnézheti, amúgy tényleg nem érdemes hivatalosan javíttatni.
2021. júl. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tisztelt 2-válaszoló. A válasz nagyon jó.Nekem olyan érzésem van mintha A koax foglalat lehet laza.A többi 100 valahány digitális adás tökéletes. De ha mégis tuner hibás akkor annak annyi?
2021. júl. 19. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!