Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy lehet kiszedni szétszedés...

Hogy lehet kiszedni szétszedés nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy philips mz 9 hifi a cd része 3 részből áll és tud forogni. a cd t az olvasó fej felemelte magához és most ezért nem tudom elforgatni a tányérját mert ugye 3 cd t lehet bele tenni . Régebben is csinált már ilyet de akkor utána valahogy kijött valaki tud segíteni?? Nagyon sürgős szétszedni nem akarom

2021. júl. 22. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
32%

Elvetted a szüleid poresz CD-jét, és gyorsan kiakarod szedni, mielőtt észreveszik? :D


Viccen kívül, nekem is volt ilyen, benne volt a CD, de ki tudtam nyitni a tálcát, én kikapcsoltam, vissza be, és kiválasztottam gombbal azt a CD rekeszt, ahhol volt a CD, és úgy adta ki.

1-3-ig Számozott Gombbal van megjelölve, melyik rekeszt tudod vele nyitni.

2021. júl. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nembaj még azért próbálkozok mert a tálca kinyílik de nem forog a cd rekesz mert beszorult a cd (fel van emelkedve
2021. júl. 22. 18:34
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül kijött ugye amikor kinyílik megvártam még kinyil teljesen és erőböl becsaptam és kiugrott a cd
2021. júl. 22. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!