Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Azt írja a Ps4, hogy a PlaySta...

Azt írja a Ps4, hogy a PlayStation Network kiszolgálója foglalt. Ilyenkor mit lehet tenni? (Rákerestem a hibakódra, megcsináltam mindent amit lehetett, de semmi)

Figyelt kérdés
Reggel wz közben kidobott, és ezt írta, pedig a nettel nincs semmi, mert minden eszközön jó a net.

2021. júl. 24. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
wifin vagy kábelen lóg a ps?
2021. júl. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Wifin
2021. júl. 25. 00:16
 3/6 anonim ***** válasza:

hiba, karbantartás

most már megy?

2021. júl. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, pedig van rajta net. Beírom a jelszót meg az emailt, és azt írja, hogy a ps network átmenetileg foglalt lehet, próbáljam meg később
2021. júl. 25. 00:33
 5/6 A kérdező kommentje:
És helyes a jelszó, meg a bejelentkezés, mert telefonon is bejelentkeztem, ott elfogadja. Megpróbàltam egy másik accounttal, de azzal is ez volt. Mindegy, azért köszi a segítséget
2021. júl. 25. 00:35
 6/6 anonim ***** válasza:
dugrd rá vezetékkel... nekem is wifi szórakozott.
2021. júl. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!