Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung Galaxy watch 3 találko...

Samsung Galaxy watch 3 találkozott a mosógéppel?

Figyelt kérdés

Gyerek fürdetès miatti kapkodás során a szennyesbe eshetett férjem órája :(

Mivel nem zsebben volt így összefoghattam és egy bő 3 órás programot végig ment :(

Így sejtem a magas fokú vízállósága ezt nem bírta ki? Hagyom 1 napot száradni mielőtt töltőre rakom, de nem sok remény.

Beázásra a garancia is bukta?

Köszönöm előre is :)


2021. júl. 27. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát mosásra a garancia nem nagyon szokott vonatkozni.

A töltéssel ne kísérletezz, leginkább vidd be egy szervízbe.

2021. júl. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért talán remény van, legalábbis nekem a Huawei GT-m simán bírja a több órás pancsolást, termálvizben.
2021. júl. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

IP68-as és 50 méterig vízálló, vagyis 5 báros nyomást el kéne tudnia viselni, a mosógépben meg ennyi nincs...

Milyen hőfokon mos az a program amit használtál?

Szerintem túlélte. Akkor ázhatott csak be ha a dobban keringve megsérült.

2021. júl. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi elfelejtettem írni. Másnap férjem bekapcsolta, tökéletesen működik, sőt megdicsérte férjemet hogy 10kmt gyalogolt 3 óra alatt :D 😅😅😅
2021. aug. 6. 22:30
 5/5 anonim ***** válasza:
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2021. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!