Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung smart led tv-t allshar...

Diabo6 kérdése:

Samsung smart led tv-t allshare-rel kapcsoltam össze a pc-val. De a gép nem tudja a filmet lejátszani másik tv-n mert nem látja. Ha a tv-n belépek a gép megosztott mappájába akkor látja a filmeketés le tudom játszani. Találkozott már valaki ilyennel?

Figyelt kérdés
Filmnézés közben néha megszakad a kapcsolat a tv és a gép között (wifi), majd utána egyáltalán nincs kapcsolat.
2015. jan. 5. 11:13
1 2
 1/12 Osynho ***** válasza:

A gép persze, hogy nem tudja lejátszani, ha wifin kötötted össze. :D


Egyébként normális dolog, hogy akad, megszűnik a kapcsolat. Normális filmekhez kábeles kapcsolat kell, normális filmlejátszáshoz pedig el kell felejteni a tv beépített lejátszóját.

2015. jan. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem kb 1 évig működött rendesen wifin keresztül a lejátszás twonky serverrel. 1 év után elkezdett akadozni és már csak kábelen jó.
2015. jan. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. Akkor ez normális.

Első válaszoló: a gépen levő filmet játszom le allshare program lejátszójával, ahol van egy opció: lejátszás másik eszközön. Itt anno megjelent a TV. rákattintva elkezdte a tv játszani a filmet. ma már nem jelenik meg a tv.

2015. jan. 5. 14:59
 4/12 Osynho ***** válasza:
Wifis kapcsolat nem jó, rendes bitrátájú filmet nem fog elbírni egy egyszerű router. PC-t kösd a tv-re közvetlenül, vagy vegyél médialejátszót.
2015. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ez a terv, folyamatban a 10 méteres hdmi beszerzése.

Köszönöm

2015. jan. 6. 07:48
 6/12 anonim ***** válasza:
Lan kábel olcsóbb és internetre is jó...
2015. jan. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Osynho ***** válasza:
Igen, de lan kábel esetén a tv beépített lejátszója fog működni.
2015. jan. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És az miért baj? Vagy ha baj akkor media szervert kell telepíteni,mint pl én a twonky-t,igaz nekem NAS-ra van telepítve,de biztos van windowsra is.
2015. jan. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Osynho ***** válasza:
Pl a kadenciahelyes lejátszás hiánya miatt nálam eleve kiesik. :)
2015. jan. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az mi?
2015. jan. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!