Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a probléma az e-cigim...

Mi lehet a probléma az e-cigimmel?

Figyelt kérdés

Van egy új SMOK Rigel 230W-om, amihez SMOK V9 Meshed porlasztó való.Úgy vettem észre hogy cserélni kéne a porlasztót[még sose cseréltem].Szépen visszaöntöttem a liquidet a palackjába, aztán szétszedtem a cigit, kivettem a régi porlasztót, és beraktam az újat.Na mondom mehet 1000-el a sárkány..És nem mehetett a sárkány mert valami őrület furcsa, büdös égett szag jött, és egy kis gőz.Fel is forrósodott a cigi.Azt hittem felrobban.Mi lehet a gond?

Rosszul raktam vissza az üveg palástot, vagy fordítva?

Rossz helyre folyt a minimális benne maradt liquid szétszedésnél?

Jelenleg be van áztatva a porlasztó, üvegpalást meg a cigi teteje.



2021. júl. 28. 01:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vártad meg, amíg megszívja magát a vatta, gyorsan megtöltötted, és szívtad, tipikus kezdő, amolyan "tanuló pénz". Szimplán megégett a vatta, azaz kuka a porlasztó.

Azzal még rá is tudsz segíteni, hogy a kis nyíláson alapból beáztatod valamennyire az adott liquiddel, mielőtt visszarakod rá a palástot.

2021. júl. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legvalószínűbb, amit #1 írt. Miután kicserélted, állítsd szűkre a levegőzést, és izzítás nélkül szívjad meg párszor erősebben, az is szokott segíteni, hogy hamarabb megszívja magát a vatta.


Esetleg még előfordulhat gyártási hibás porlasztó is, néha kritikán aluliak tudnak lenni.

2021. júl. 28. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Fuhh.


#1

Hát igen azonnal szívtam is amint összeraktam, sőt még tele se töltöttem a tankot..

Most tele ment a tank, vártam 20 percet, és vállá, működik a dolog.

#2

Csináltam ezt a gyújtás nélküli szívást is.

Köszönöm a segítséget, még jó hogy betankoltam porlasztóval is..

2021. júl. 28. 08:45
 4/4 simad válasza:
Sok Herbyt néztél xd ő is szívja szárazon
2021. nov. 23. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!