Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elofordult mar valamelyikotokk...

Elofordult mar valamelyikotokkel hogy kimostatok a juulotokat? Ha igen eleomlott? Ha nem mukodik mit lehet vele csinalni mert en most ebben a helyzetben vagyok

Figyelt kérdés
2021. júl. 28. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én vagyok buta, de mi az a "juulo"?
2021. júl. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én még azt sem értem, mit jelent az, hogy "eleomlott" ?

Ennyire meleg lenne?

2021. júl. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom elromlott a kérdező Juulooja, csak most már azt kellene megfelyteni, hogy mi is az a Juulo, és akkor már bentebb leszünk kicsit.
2021. júl. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az a juuloto meg micsoda?
2021. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Juul/ juulotok a ti juulotok
2021. júl. 28. 20:06
 6/9 Szirty ***** válasza:
100%

Lehet hogy "villanycigi" lesz.

Mondjuk kérdezni is tudni kéne :)

2021. júl. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaaa, hát én ilyeneken nem élek, akkor ezért nem tudtam, hogy miről van szó!

Megzavart a szórakoztató készülékek alkategória.

2021. júl. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elektromos dolgok nem szeretik a vizet, egy teljes mosást vegyszerekkel pedig végképp.

Ezt gyönyörűen ki lehet dobni a kukába és venni helyette egy újat, legközelebb meg jobban figyelni.

2021. júl. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Átázott elektromos készülékek esetén (pl. mobil) azzal érdemes próbálkozni, hogy amennyire tudod, szétszereled és hagyod pár napig szétszerelt állapotban száradni valami száraz helyen. Ha megszáradt, összeszereled, és imátkozol, hogy működjön. Ha szerencséd van, működni fog, ha nem, akkor ennyi. :/
2021. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!