Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen TV-t ajánlotok 2021-ben?

Gy111 kérdése:

Milyen TV-t ajánlotok 2021-ben?

Figyelt kérdés

Nagyon nem értek a tvkhez, nem tudom mikor milyet érdemes venni. Annyi kifogásom lenne hogy 43 vagy 50 colos legyen 4K és smart, az árkategória az kb 150 ezer forint lenne.

Előre is köszi a válaszokat!



2021. aug. 2. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

50-es: Samsung UE50TU7022


De ez is jó, ha nem baj, ha kicsit nagyobb (55-ös) Samsung UE55TU7022

2021. aug. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem is lehet másféle tévét kapni már nagyon.
2021. aug. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Ha a TU sorozatot ajánlod akkot inkább a 85xx-as legyen! DualLED-es, minimálisan gyngébb a QLED-nél A 8xxx és 7xxx sorozatban jóval gyengébb panel van.
2021. aug. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp nem ajánlom a TU modellt.

Én most kellett vissza küldjek egy TU7022-es szériát.

Ez a Samsung költséghatékony szériája, a keretbe építik be a ledeket és ha egy naonmeternyit elmozdul akkor létre jön a felhősödés. Elég ha kicsit erősebben fogod meg kicsomagolásnal és kezdheted a soha véget nem érő harcot a markaszervizzel, vagy ha online rendeled akkor két hétig vissza kuldheted. Nekem is ez volt a szerencsém.

Samsungbol QLED-ez ajlok abból a Q80A, de csakis ezt. Neo QLED az igaz drágább, de legalább nincs az a eshetőség, hogy elkezd felhősödni. Neo qled QN85A.


Én is próbáltam olcsón tévét venni, de sajnos megis lett a böjtje.


Gyűjtsd inkább hozzá még valahogy.


Az lg nanocell terveit sem ajánlom, a nanocell tévékbok csak 400 ezer forint körüli kategóriák adják a gyönyörű kephatast. Az olcsóbbak ritka ramaty képet adnak.

2021. aug. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Samsung QE43Q60AAU vagy Samsung UE43AU9002KXXH között gondolkodtam. Melyik érné meg jobban?
2021. aug. 6. 19:17
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Ne vacilálj, miért vennél egy 5-6 évvel ezelőtti technikára alapuló Smart tévét? Mert a UE43AU9002KXXH kB az. Mindenképpen az QE43Q60AAU szériát válaszd szerinten.
2021. aug. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A családban van LG és Samsung SmartTV is, szerintem előbbi sokkal jobb OP rendszer szempontjából, egy MagicRemote-tal pedig egyenesen fenomenális (de telefonról is nagyon egyszerű irányítani).

Ez megfelel minden igénynek: [link]

2021. aug. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!