Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem tudok az Mp3 CD-ről...

Miért nem tudok az Mp3 CD-ről átvenni pár zenét?

Figyelt kérdés
Adott egy régebbi Mp3 CD (teljesen karcmentes a felülete), van rajta 4-5 zeneszám amit nem tudok átvenni a gépre. Kb. 80-86 %-nál megáll és hiába próbálom újra és újra. Nem értem az okát! Nagyon fontos lenne, hogy valahogy rákerüljenek a gépre. Van erre megoldás? Köszi előre is!

2021. aug. 3. 17:27
 1/8 grafno ***** válasza:
25%
Ha letudod jatszani gepen akkor probald meg felvenni a hangot. Latatlanba ennyit.
2021. aug. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
másik lejátszóba tedd.
2021. aug. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos hiába. Hallom, hogy elkezd dolgozni a meghajtó amikor megpróbálom átvenni, de aztán megáll és nem történik semmi.
2021. aug. 3. 18:00
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Nézd át ezeket, hátha valamelyikkel sikerrel jársz:

5 Free CD DVD Data Recovery Software – Repair Scratched or Damaged Disc [link]

6 Utilities to Copy Files from Scratched or Damaged CD [link]

Bad CD/DVD Recovery [link]

2021. aug. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is így jártam az 1-2 évtizeddel ezelőtt felírt "márkás" mp3 lemezekkel,

hogy pár albumot nem tudott beolvasni kb. 20-féle cd-meghajtóból egyik sem.

(De a legutolsónak kipróbált GCE-8320B modellszámú őskövület egy IDE-Sata>USB átalakítón keresztül 90%-ban megbirkózott vele,

igaz nem legelsőre.

Míg a többi meghajtó kb. 10%-ig se jutott.)

Ez neked lehet hogy nem segít, azért tettem zárójelbe.


De ajánlom egy avval a régebbi cd-vel egyidős meghajtóban való kipróbálását. Hátha.

Már csak azért is, mert ez egy olyan hardveres hiba, amit nem lehet szoftveresen megoldani.

2021. aug. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem hittem volna, hogy ez ekkora procedúrával fog járni. Mindenesetre köszönöm a válaszokat, rendesek vagytok.
2021. aug. 4. 12:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Ki tudja hogyan szerencsétlenkedték azt rá, nem lepne meg ha eleve szar volt az ami most is bekrepál.
2021. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

De ilyenkor azt kell csinálni, hogy winchesterre bemásolsz mindent total commanderrel, egyesével. Meglesz mi a kuka, azokkal elkezdesz külön szórakozni. Ha semmi, akkor vagy hagyod a fenébe, vagy internetről letöltöd.

Egyébként mi olyan marha fontos? Valami Britni Spears?

2021. aug. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!