Whis_key46 kérdése:

Kellene sürgősen egy kis segítség! Ps4 Pro-m van és eddig mindig volt olyan opcióm a barátaimnál hogy ( Aktiválás elsődleges PS4-ként ) de most egyszerűen eltűnt és nem értem miért? Újraragtam az egész Ps-est legalább háromszor.

Figyelt kérdés
Megcsináltam a Licencek visszaállítását is és a PS4 inicializálást . És már lassan kétségbe esem, hogy mit kéne csinálnom sajnos…. Ha valakinek van ötlete kérlek titeket osszátok meg, hogy mit kéne tennem ezelen.

2021. aug. 5. 12:41
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá akarom tenni, hogy a haveromnak be van aktiválva a ps-em és mikor újra rakom akkor nem tudja a ps-em berakni magát elsődlegesbe. De mivel a haverom jelenleg nyaral ezért kell várnom egy hetet mire haza jön. De nem biztos, hogy ez lenne a baja de azért leírom, hogy bármi lehetséges még ha hülyeséget is mondok.
2021. aug. 5. 15:54
 2/2 anonim ***** válasza:
az accountodnál weben meg tudod szüntetni a primary beállítást, bárhol is van arra állítva
2021. aug. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!