Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mernétek úgy használt elektron...

Mernétek úgy használt elektronikai terméket venni,hogy csak képeken látjátok és személyesen nem?

Figyelt kérdés

Van egy jó hangfal szett,de 180km-re lakik az eladó tőlem.

Így nem nagyon érné meg nekem az odaút és visszaút.

Ti mernétek úgy használt elektronikai terméket venni,hogy személyesen nem,csak képeken látjátok a terméket?


2021. aug. 14. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Csak úgy, hogy elküldi, megnézem és ha tetszik akkor utalom csak el a lóvét.
2021. aug. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hardveraprón meg kell nézni az eladó értékeléseit. Ha nincs negatívja, akkor minden további nélkül, de pl. Jófogásról már nem mernék.
2021. aug. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy hangfal bőven lehet problémás termék. De ha valami drága bazár, akkor meg 180 km vonatjegy 3500 Ft.
2021. aug. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

" Csak úgy, hogy elküldi, megnézem és ha tetszik akkor utalom csak el a lóvét. "


Na arra mérget is vehetsz,hogy így soha senkitől nem is fogsz venni semmit !

2021. aug. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Használtan még egy vasból készül dobókockat sem érdemes venni.

Garancia sehol, ha nem működik, dobhatod ki, vagy mehetsz beszerezni az alkatreszeket hozzá.

Főleg hangfalnál vannak bajok, ki tudja, hogy recseg-e vagy, hogy a gumik kívánnak e lazulva, és még sok más tönkre mehet vagy már tönkre van menve egy hangfalnál.

Ha belemés pluszba számolj rá hangvaltot, hangszórókat stb. És annál kevesebbet adj érte, ha adja adja, ha nem kenje a hajára.

Sajnos a zsír új tévéknél, hangfalaknál, erősítőknél is kérdéses, hogy jó e, működik-e. Én egy vadonatuj tévét rendeltem a Telekom oldaláról, hibás volt.

Még szerencse, hogy online rendelte és két hétig vissza kuldhettem.


Nagyon atkell gondolni ha használtan vesz az ember műszaki cikkeket.

2021. aug. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én jófogás ön vettem heco hangfalpárt, minden tökéletes volt, azóta is jól szolgál
2021. aug. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!