Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Használt dvd lejátszót el...

Használt dvd lejátszót el lehet adni még manapság? Új dvd lejátszókat szoktak még vásásrolni?

Figyelt kérdés

[link]

Lehet én szerintem csak ,de nem nagyon fogynak a használtak. 800 darab alá sosem csökken a felrakott dvd lejátszó hirdetések száma.



2019. márc. 31. 17:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Fillérekért, 10 alatt lehet kapni új lejátszót. Akinek kell inkább megveszi azt garanciával. Mi most vettünk 12-ért, de azért azt, mert abban van analóg 5.1 az ősöreg erősítőmhöz.
2019. márc. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

Már azon is csodálkozom, hogy szinte hetente van ilyen kérdés.

Ennyire fontos manapság egy ilyen értéktelen kacat sorsa, vagy ugyanaz a kérdező ismételgeti?

VHS-ről például tudni lehet, hogy van itt egy híve, aki rendszeresen aggódik miatta.

2019. márc. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
nincsen vhs lejátszóm ,de máskor inkább hanyagolj ha nem tudsz értelmes választ adni. Értéktelen kacat amit újonnan 9-10-12-13 ezerért kapsz meg . Ennyit a válaszodról . Lefogadom te töltögeted a filmeket oké megértem . Nem bántalak amíg te sem engem.
2019. márc. 31. 18:58
 4/17 anonim ***** válasza:

Alapvetően arra lettem volna kíváncsi, hogy tényleg te ismételgeted ezeket a DVD-lejátszós kérdéseket, mert azt viszont nem tagadod.

Pont nem mindegy a jövőbeni ignorálás vonatkozásában sem, meg amúgy is nekem kicsit furcsa, hogy túl gyakran visszatér ez a kérdés.

A VHS egy másik figura, ha esetleg nem sikerült volna értelmezni.

2019. márc. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

"amit újonnan 9-10-12-13 ezerért kapsz meg"

Persze, csak azon van legalább HDMI (vagy legalábbis olyat kell / érdemes venni). Amelyiken nincs, az meg szinte értéktelen.

2019. márc. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
fölösleges magyarázkodnom,hogy nem én teszem fel mert úgy sem hiszed el. A nevemet meg 1 kérdésnél sem vállalom az magánügy a nevem szerintem. Ha elhiszed,hogy nem én teszem fel akkor elhiszed ha nem akkor nem .
2019. márc. 31. 19:42
 7/17 A kérdező kommentje:
egyes elég fontos információt adott át azért
2019. márc. 31. 19:46
 8/17 anonim ***** válasza:
41%

# 4 Ha válaszolsz ide rendesen az összes kérdésemre, akkor többet nem látsz ilyen fajta kérdéseket többet.

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorak..


És most már az összes LP-s kazettámat mikkor be rakom és elindítom SP LP-be váltsa magát és torz hangja lesz 50 mp-ig utána már jó lesz.

De majd kérdésemnél írj válaszokat.


Nem tudom akkor a szerviz mit csinált a visszapörgetés hibával hogy 1 db kazettánál mégis volt hogy nem tudta visszapörgetni meg mikkor felvételt le állítottam szintén bugot és kikapcsolt, de az óta nem volt gond vele.

LP hibát csak akkor mondtam el mikkor már kész volt a magnó, és kazetta hibára gondol és fej hibára, de ennyi kazetta nem lehet hibás SP-e meg minden jó.

2019. márc. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
kedves 75%-os válaszadó nézd csak ezt a videómagnós kérdést sem én kérdeztem.
2019. márc. 31. 20:43
 10/17 anonim ***** válasza:

# 9

Sehol nem állítottam, hogy te lennél Mr. VHS.

VHS-ből is volt már nekem elég, szervizemben is nagyjából 2000 után leállítottam a javítását. Itt ezen az oldalon is válaszoltam, amire lehetett, többet nem tudok már hozzáfűzni ahhoz sem.

Szép volt, jó volt, sok sikerélmény, bevétel, de egy korszak lezárult, én már nem becsülöm semmire ezeket, ami a raktárban is csak lom sajnos.

Az lehet, hogy sajnálom elvinni a Hulladékudvarba, pedig semmi értelme, csak foglalják a helyet.

2019. márc. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!