Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Smart tv-t szeretnèk venni,...

Smart tv-t szeretnèk venni, vajon megèrnè a használtak közt is keresgèlni?

Figyelt kérdés
120 centi körülit vennèk. Nincs semmi tapasztalatom a használt piaccal kapcsolatban. Szüleimnek mikor megemlítettem le akartak beszèlni mondván hogy egy hibátlan tv-t senki se fog eladni, főleg a vètelárnál olcsóbban. Ez kicsit elbizonytalanított.

2021. szept. 5. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"egy hibátlan tv-t senki se fog eladni"

De igen, mert pl. újabbat akar, nagyobbat stb. Rengeteg ilyen van. Én a hardverapro.hu-n szoktam nézelődni.

2021. szept. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs tévém, de egy csomó műszaki cikket vettem használtan.

Tükörreflexes fényképezőgépem használt, az új ár kb. negyedéért vettem, mert régebbi modell, de nekem teljesen jó. 3 éve használom.

Az egyik objektívet szintén használtam vettem hozzá, mert az eredeti tulajnak már kevés volt, de én nem vagyok profi, nekem teljesen jó.

Mobilom is használt volt.

Én a mikroszkópomat adtam el jó áron, semmi baja nem volt, csak nekem már kevés volt a tudása. Kollégám vette meg, mint a mai napig használja, elégedett vele.

Szerintem mindenképpen érdemes használtak közt nézelődni, csak nézd meg, próbáld ki, d az nem igaz, hogy csak hibás dolgokat adnak el. Van, hogy valaki "kinövi" az adott cikket, és nem akarja otthon rakosgatni.

2021. szept. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy ilyen műszaki eszköznek kisebb eséllyel vannak rejtett hibái, mint pl. egy autónak, és ki is lehet próbálni, néha pár nap garanciát is ígérnek. Vannak ezzel foglalkozó üzletek, ott gondolom a garancia ideje is hosszabb.
2021. szept. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én óva intelek a használt keszulekektől. Főleg a tevektol. Ha lcd-led tévén gondolkodol ott bizony előjöhet a felhősödés ami eléggé nehezen észrevehető akkor ha mondjuk a képernyő valamelyik sarkában, vagy felül vagy alul látható benne, mert ilyenkor csak teljesen sötét háttérben látszódik, ami a tévé adásoknal nem látszik, csak ha olyan az adás ahol alul és felül is van legelabb egy 10-10 centis fekete sáv.

És jó ha full sötét szobában teszteled, akkor jól kilehet venni.

Mondjuk lcd-led tévénél kB ez a legzavarobb. Meg a legdragabb.

OLED tévénél meg a beégés ugye, ami eléggé jól kivehető nappali fényben is.

2021. szept. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

És milyen beállítási hiba van akkor, ha át kellett hangolni a tv-t és most nem jön be a kép?

A hang kiváló, a teletext is bejön. De kép nincs. Előzőleg jól működött, csak átvittük egy másik helyiségbe és új csatornakeresést indítottunk.

2021. nov. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
5-ös vagyok, smart tv-ről van szó.
2021. nov. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!