Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hangfalat választanátok...

Milyen hangfalat választanátok Magnat MR780 csöves sztereo erősítő mellé?

Figyelt kérdés

Erősítő: [link]


Szobaméret: 23-25nm, de vannak kiugró helyiségek belőle.


Ezeket néztem ki:

külföldi boltokban gyakran látom párosítani Klipsch mmárkával, így állványosban ezt szemeltem ki:

Klipsch RP-600M

[link]


Állóhangfalban pedig:

Klipsch RP-280F

[link]


De ha állóhangfalat vennék, nekem ez lenne a szimpatikusabb a Klipsch helyett:

QUADRAL Signum 70

[link]

Bemutató video:

https://www.youtube.com/watch?v=uWMvRc7y0T8


Esetleg más ötlet?



2021. szept. 7. 18:20
A kérdező szavazást indított:
Állványos Klipsch RP-600M
Állóhangfal: Klipsch RP-280F
Állóhangfal QUADRAL Signum70
4 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:

Olvass vásárlói véleményeket, azok biztos nem promo reviewk, mint a quadralról szóló cikk.. :D amúgy én így az olvasottak alapján a quadralra mennék, eléggé kiegyensúlyozottnak tűnik a leírtak alapján, mármint a nagyon 'érzéketlen' magassugárzó is igényelni fogja a wattokat ugyanúgy, mint a melykozep sugárzók, és nem lesz az, hogy csak nagyobb hangerőnél lesz egyensúlyban a hang, mint pld. az álló klipschnél, ahol a magassugárzó tölcsérben van, így már akkor is jó hangos, amikor a basszus és közép még sehol nincs.

Ezen felül már te tudod milyenek a körülmények, illetve mik az igényeid. És próbálj minél több vásárlói véleményt olvasni, minél több oldalon.

2021. szept. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Na közben eldőlt, sőt holnap vagy azután meg is érkezik:

RP-600M lett a nyertes. Remélem jól fog szólni. Külföldi oldalakon ehhez az erősítőhöz gyakori a Klipsch hangfallal való párosítás. Signum 70-ről nem sok mindent találtam, de mivel helyhiánnyal is küzdök, úgy gondolom jó lesz a választás.


Sok előrelépést nem várok amúgy, azért most sem gagyi cuccon hallgattam zenét:

Sony DN-1080 házimozi erősítő + KEF T-301 front + Jamo S810 mély.

Kíváncsi vagyok mi lesz a különbség.

2021. szept. 12. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:
A mélyládától ne válj meg :)
2021. szept. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát az élmény elmarad...sajnos gyári hibásat kaptam :(
2021. szept. 14. 17:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát azt cserélik garancia keretében, úgyhogy menj utána, hogy ne maradjon el, csak késsen ;)
2021. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!