Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen újonnan is beszerezhető...

Milyen újonnan is beszerezhető kazettás Walkman-t ajánlotok? avagy Létezik ilyen eszköz?

Figyelt kérdés

Nemrég előszedtem néhány régi kazettát, és vettem is pár újat(Erről egy kérdésem is volt: link1), hogy a régebben is átéélt retro kazettás-zenehallgatós élményben részesülhessek, de nincs nagyon mivel lejátszani. Szeretném ha minél hordozhatóbb lenne, és erre a legalkalmasabb ezközt: egy digitalizálót kértem kölcsön. Viszont ez nem arra van tervezve, hogy hurcolásszam körbe a városon, mert kell hozzá egy tápkábel meg egy power bank hogy tudjam használni(nem szeretnék az elemekkel bajlódni ha nem muszály). A másik probléma a lehetetlen kialakítása, ami semmilyen zsebbe nem fér be, és nincs rajta övtartó, meg semmi hogy kényelmesebb legyen(az övtartó lenne a legjobb, mert öv amúgyis mindig van rajtam, és tele is van pakolva). Felmerült bennem az ötlet, hogy hátha létezik olyan hordozható lejátszó, walkman, ha úgy tetszik, ami USB-ről tölthető(saját aksival rendelkezik) van rajta 3.5mm-es jack kimenet, és van rajta övtartó csipesz is. viszont ilyet nem találtam, ami a leginkább tetszett, függetlenül az elemektől, az ez: link2.

Tud valaki a fentebb leírt eszköz létezéséről? És ha nem, milyen alternatívákat ajánlotok?


link1(előző kérdés):

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorak..


link2(eddigi best find):

[link]



2021. szept. 9. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A mai kínai szutykokat felejtsd el. Borzalmas a hangminőség, nem tudják stabilan tartani a lejátszási sebességet, nyávognak, húzzák a szalagot.

Összesen két féle mechanika van amivel manapság Walkmant lehet kapni, és egyik szarabb mint a másik.

A legtöbb még csak nem is sztereó. Egy fillért sem érnek, nem hogy többezer forintot.

Keress valami használt, esetleg felújított régi, valódi Walkmant. Még egy olcsó, noname 30 éves cucc is nagyságrendekkel jobb mint a maiak.

2021. szept. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg érdekel, hogy jó minőségű legyen, akkor csak a régiek maradnak. Azokkal meg az a gond, hogy régiek, és látszik rajtuk az idő. Jó esetben csak ékszíjat kell cserélni. Ez a videó jól bemutatja az aktuális helyzetet: https://www.youtube.com/watch?v=90-gIAMvQNs
2021. szept. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
19 ezerért tudod ki venne ilyet. Nekem is sok kazettám van, van hozzá walkman is, de legalább 10 éve egyet sem hallgattam. Használtan egy tascam jobban megéri asztali kivitelben.
2021. szept. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A retro élmény érdekében ezt ajánlom:

[link]

2021. szept. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A ma kaphatókat én sem ajánlom


Inkább vegyél használtan egy régit akár egy egyszerűbbet az is sokkal jobb lesz

Én egy full alap Sony t vettem még nyár végén 1000ft ért

Hibátlanul működik és nem szól olyan rosszul

2022. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!