Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fülhallgatót ajánlanál,...

Milyen fülhallgatót ajánlanál, amely alváshoz, meditációhoz kényelmes, ami nem lóg ki nagyon a fülön kívülre, viszont jó minőségű a zenei hangja is?

Figyelt kérdés

Vezetékes is jó, de vezetéknélküli jobb lenne!

A jelenlegi eléggé nagy, így alvásnál, ha ráfordítom a fejem a párnára, nagyon nyomja a fülem. Szeretek zenével, meditációs zenével, vagy alvássegítő fehérzajjal aludni.

Kaptam egy Xiaomi Amazfit ZenBud fülest szülinapomra a családtól, de mint kiderült, az kizárólag az saját apphoz csatlakozik (a telefonhoz hagyományosan nem), és kizárólag azt a pár fehérzaj hangot lehet hallgatni vele, amit a saját app nyújt. (ráadásul nem szerkeszthetők a fehérzajok mint az általam néha használt másik appal) Más forrásból nem lehet zenét hallgatni vele! 😮🤔😖

No neme (márkátlan), gyenge minőségű nem érdekel! 20 - 50 ezer között keresek. Drágábbra pedig sajnálnám a pénzt. Hiszen egyéb használatra van kiváló Sennheiser fejhallgatóm.



2021. szept. 11. 02:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2021. szept. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, de nem olyat keresek, amelyet teleshopban vagy kínai piacon lehet kapni. 🎧🤪

Senkit nem kívánok leszólni, akinek megfelel ez a sokol rádió minőség, az élvezze. Nekem kicsit magasabb az igényem.

2021. szept. 22. 23:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy 250 Dolláros BOSE neked sokol minőség, vagy egy 200 dolláros EEGvel szerelt kütyü teleshopos, akkor én kérek elnézést.
2021. szept. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ja bocs, nem vettem észre hogy ezek már a anyagi kereteiden túlmutatnak. :D
2021. szept. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Valami gigszer volt, mert nekem nem a megfelelő cikk nyílt meg mobilon, hanem egy teleshophoz hasonló oldal, valamilyen reklám felület.

Megnéztem a linket számítógépen, ott már látom a cikket, a felsorolt füleseket!

Bocsi!

2021. szept. 22. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!