Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létezik olyan adapter amely...

Melinda68 kérdése:

Létezik olyan adapter amely lightningos fülhallgatót alakít át Jack-essé?

Figyelt kérdés
Két hónapja vettem meg az iPhone 7-et és azzal a problémával szembesültem, hogy a fülesemet nem tudom használni a HP laptopomhoz - mert nincs lightning bemenete, csak Jack, tehát egy olyan kis átalakítóra lenne szükségem, amivel össze tudom kapcsolni a fülesem a gépemmel (nem a telefont a Jack-es fülessel mert olyan adaptert adtak a telefonhoz). Előre is köszönöm :)

2017. ápr. 25. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Ha van is adapter, az méregdrága lesz, mint minden Apple cucc. Minek veszel iShit cuccokat?
2017. ápr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a kérdésem nem az hogy mennyibe kerül, hanem hogy van e a fentebb olvasható kritériumoknak megfelelő adapter. Lépjünk túl az Apple szidásán, azért vettem meg mert megfelel az igényeimnek. Köszönöm, ha tudsz segíteni :)
2017. ápr. 26. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!