Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy új Lg smart tv-t...

Vettem egy új Lg smart tv-t és kikapcsolt állapotban serceg. Természetes?

Figyelt kérdés

A sercegés a hátsó csatlakozók felől jön. Ha semelyik sics bedugva sem szűnik meg (kikapcsolt állapotban).

Ahogy bekapcsolom a tv-t (minden bedugva) abba hagyja.

Hidegen/melegen egyaránt.

A sercegés kb másodpercenként 7-8 pattogás. Nem büdös és nem meleg.

Hallani kb 2,5-3 méterig lehet.



2021. szept. 13. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Kattogó hangot hallani a TV-ből [link]

"Jelenség

- Kattogó hang hallatszik a TV-ből, amikor az ki van kapcsolva.

Megoldás

- Kattogó hang: Ez alapvetően a kikapcsoláskor vehető észre, amikor elkezd lehűlni a készülék. Ez egy teljesen normális jelenség, nem hiba. (Függ a szoba hőmérsékletétől, páratartalomától is.)"

2021. szept. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de mint írtam hidegen is egész nap csinálja.
2021. szept. 14. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Okostévéről van szó, ami napközben is "dolgozhat", kommunikálhat, akár frissítéseket keres/telepít, ami melegedéssel majd lehüléssel (sercegéssel/pattogással) járhat.

(ahogy a neten látom, általános jelenség LG smart tévéknél, de a zavaró hangon kívül más gondot nem okoz)

2021. szept. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor megnyugodtam, hogy baj nincs/lehet ebből. Ment a Zöld
2021. szept. 14. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!