Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox series S vagy Playstation...

Xbox series S vagy Playstation 5-öt vennél? Miért?

Figyelt kérdés
2021. okt. 7. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Xbox.

Miért? Tapasztalatból.

2021. okt. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
PS5 az exkluzív játékok miatt.
2021. okt. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Xbox seies X

Jobban tetszik a kontroller, a gold verhetetlen.

2021. okt. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
PS5, számomra ez nem is kérdéses! Xbox-on kb. csak a Forza Horizon-széria érdekelne, de minden más ismert játékszéria elérhető PS-re is, és arra még jóval több játék van, és van rajta bluetooth is! Ráadásul sógoromnak is PS5 van, így online is tudnánk egymás ellen játszani!
2021. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
A gears is csak boxon van🤷
2021. okt. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

A 2022. március 04. napján megjelenő Gran Turismo 7 miatt én a Play Stationt választottam. Nekem a Gran Turismo Sport (meg a Play Station 4) teljesen kimaradt, viszont az előző részekkel rengeteget játszottam és imádtam mindegyiket.


A gép már megérkezett, nekem hibátlanul működik. Plusz mindig is Play Station-öm volt, nem hagyok fel a hagyománnyal.

2021. okt. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Dworkyll válasza:
51%
A PS inkább játékgép-sorozat, az X-Boxokat elvitték a médiacenter irányba. Ha játszani akarsz, akkor a PS nagyon jó. Lehet vele filmet is nézni, de arra kicsit azért kényelmetlenebb. X-boxos haverokat láttam irigykedni a PS-re, fordítva soha.
2021. okt. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én Xboxos vagyok és teljesen megértem ha valaki Playstationt vesz manapság. Ha barátoknak van egyik vagy másik típus akkor nem is kérdés melyiket.


Ami érvet fel tudok hozni a gép mellett:

Ha a Series S is elég akkor a gép jóval olcsóbb.

A Game Pass miatt a játékok JÓVAL olcsóbbak (ez egy játékbérlési szolgáltatás).

A gép lejátszik régebbi (Xbox Classic, Xbox 360) játékokat is feljavított grafikával.

A legtöbb játék esetében nem kell külön fizetni az újgenerációs (Series S/X változatért, míg PS5ön szinte mindig kell (játéktól függően +10-20-30 dollárnak megfelelő összeg).

A nagyobb címek mindkét gépre megjelennek, de PSre tagadhatatlanul több játék van.

Ha érdekelnek a Bethesda játékok (pl Prey, Doom, Elder Scrolls stb) akkor elég nagy az esélye, hogy azok egy része vagy egésze nem fog megjelenni 2022től kezdve Playstationre.


A kommentek között láttam pár dolgot amire válaszolnék:

#4 Bluetooth Xboxon is van

#7 Ezt a médiacentert nem tudom értelmezni, mindkét gép ugyanúgy lejátszik minden ismert zene és videóformátumot. Mindkét gépen ugyanazok a Stream Appok elérhetőek. Az egyetlen különbség, hogy Xboxon van internet böngésző PS5ön meg nincs.

Kukacoskodásképpen pedig: Playstation (egybe), Xbox (kötőjel nélkül).

2021. okt. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
53%

A 8-as hozzászóláshoz annyit hozzátennék, hogy PS5-ön is van Safari böngésző csak nem lehet közvetlenül elérni.


A trükk annyi, hogy amikor a Twitter fiókot csatolnád; nem csatolod azt, hanem rámész a twitter ikonra ahonnan be tudsz jelentkezni a Twitteredbe és ott üzeneteket megnyitva tudsz linkekre kattintani. Így gyakorlatilag bármilyen netes tartalom elérhető PS5-ön is, csak kicsit "trükközni" kell hozzá.

Illetve ha bártnak küldesz egy linket a PS5 üzenetküldőjével az is klikkelhetővé válik és megtudod nyitni.

2021. okt. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
7-es, a PS5 meghajtója (is) multifunkciós: CD-DVD-BlueRay ugyanúgy kompatibilis vele, ráadásul azon még bluetooth is van, az Xbox-on viszont nincs! Akkor a PS5 mitől lenne kevésbé médiacenter irányzatú?
2021. okt. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!