Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mindennapi használatra (olvasá...

Mindennapi használatra (olvasás, videó nézés, esetleg néhány app futtatása) mennyire felel meg egy Ipad 7-es? 32 GB ami benne van nem kevés?

Figyelt kérdés

2021. okt. 14. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Éppen elég lehet, bár az a 32GB manapság nagyon kevés, hamarabb betelik mint gondolnád. Ha újonnan vennél, akkor inkább iPad 9.
2021. okt. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Morzsi007 ***** válasza:
Olvasáshoz, böngészéshez, videonézéshez nem kell nagy tárhely, pár app meg nem fog 20GB-ot foglalni. Szerintem erre elegendő. Apple TV-t használok több, mint 2 éve, az is 32GB-os. Kb 25 app van rajta( aminek a fele nincs használatban), amiből 15 játék, még eddig nem volt gond a tárhellyel.
2021. okt. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olvasáshoz ha offline letöltöd a könyveket akkor sem kell sok tárhely. Egy hosszabb könyv is 1 MB alatt van. 1GB-ban elfér több mint 1000 könyv.

A videó nézés ha streamelés (yt, netflix, stb...) akkor akkor nem foglal helyet.

De 720p-nél nagyobb felbontásban nem érdemes filmet nézni iPadon, úgyhogy ha rámásolod akkor érdemes előtte lekicsinyíteni vagy eleve úgy letölteni és máris nem foglal sok helyet.

Én annó az iPad Air-emen néztem a szökés c sorozatot a vonaton, 2 évados simán rá tudtam tenni és még mellé csomó játék (aerofly és hasonló nagy méretü játékok) elfért.

Annyi a baj a 32GB-al, hogy foglalkozni kell vele, a nem használt dolgokat törölni, átgondolni mi kell és mi nem.

2021. okt. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ipad mini-m van

Igen, az osregi :D fogalmam sincs pontosan miota van velem talan 10 eve is mar, az tuti hogy regota.

Mai napig tokeletes. Filmezek, tanulok, neha jatszok is rajta.

Nem minden nap hasznalom, ha dolgozok nem nagyon van ra idom.

2021. okt. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!