Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LG TV-n, hogy lehet megoldani,...

Lex01 kérdése:

LG TV-n, hogy lehet megoldani, hogy lássa a külső feliratot médiaszerveren keresztül (PC-ről lejátszás helyi hálóztaton)?

Figyelt kérdés
Már mindent megpróbáltam de sehogy sem látja. Belemuxolni nem tudom mert az mkvtoolnix valamilyen okból kifolyólag mkvbe alakítja az MP4-et így elbukom a dolby visiont. Mp4boxal szenvedtem egy darabig de nem nagyon sikerül használnom :(

2021. okt. 25. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
A mediaszervert kell lecserelni olyanra, ami tud normalisan feliratozni, vagy megtanulni hasznalni a videokonvertereket. Ha az mkvtoolnix mkv-ba alakitja es az neked nem jo (mondjuk vajh' miert is alakitja... ja mert egy mkv tool...?), hasznalj mast, pl. handbrake-et, az tuti mp4-et csinal.
2021. okt. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék konvertálni, feliratot szeretnék a filmbe muxolni.
2021. okt. 25. 10:55
 3/4 anonim ***** válasza:

"Már mindent megpróbáltam de sehogy sem látja."

Ha mindent megpróbáltál, akkor nem lehet.

2021. okt. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Számítógépre telepítés fel a Kodi -t Kodi.tv oldalról és ott menni fog
2021. okt. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!