Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Apukámnak szeretnék karácsonyr...

Apukámnak szeretnék karácsonyra venni tabletet, amin a teherautójába pihenőidőbe filmet nézhet. Érdemes ilyen célra tabletet használni?

Figyelt kérdés
Laptopot abszolút nem szeret magával hordani szóval ezért gondoltam tabletre. Arra gondoltam veszek bele nagy memóriakártyát és arra akkor tud feltenni filmeket. Egy 30-40ezer forintos alap tablet ilyen célra megfelelő lenne? Vagy milyen eszközök vannak még amivel tudna net nélkül filmeket nézni?
2021. okt. 27. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Én is azon nézek filmeket, nekem jó, igaz nem sofőr vagyok, de nekem is az van a melóhelyen. Lenovo, típust hirtelen nem tudok, de kb. az az árkategória. Hogy ne kelljen hordozgatnom azt se a filmeket otthon töltöm le pc-n és pendrive-on viszem be.
2021. okt. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Pl. hordozható DVD-lejátszó... Vedd figyelembe, hogy akarja-e ezt egyáltalán. Világosban lehet, hogy semmit nem fog látni a kijelzőn. De ha mégis, a filmek letöltése ncore-ról és hasonló helyekről minimum etikátlan. A streameléshez pedig előfizetés és mobilnet kell, jó sok.
2021. okt. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2: Faternak nyilván van mobilnete, csak a Youtube-on kiscsillió film van fenn, nézheti a tableten teljesen legálisan.
2021. okt. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Az is ugyanúgy minimum etikátlan, ha nem a forgalmazó teszi fel, de ilyenről még nem hallottam, kivéve magyar filmek esetén, de azok sem ott vannak. Nem mondom ugyanakkor, hogy én nem csinálok ilyet, de csak akkor, ha lemaradok egy sorozatepizódról, és hálát adok annak, aki feltette. Fizessen elő pl. a Netflix-re, ha tényleg akar filmeket nézni, bár én inkább olvasnék valamit, vagy játszanék, ezeket könnyebb abbahagyni, ha mondjuk megindul a forgalom (nem is vezetek...)
2021. okt. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem érdemes,a laptop jobb.Az én apám 74 évesen kezdett ismerkedni a laptoppal és azokat a dolgokat megtanulta kezelni amiket használ.

Esetleg vehetnél neki érintőkijelzőset.vagy beállítod neki úgy hogy alapból induljon el a médialejátszó,és akkor tényleg nem kell sokat navigálni a laptopon.

Tévézni nem szokott?a upc teljes otthoni programkínálata elérhető okoseszközön vagy laptopon is,ha van előfizetésed náluk.annyi hogy internet kell hozzá,de ha belföldön mozog akkor ez nem gond.

2021. okt. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!