Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mit csináljak, ha megengedtem...

Mit csináljak, ha megengedtem a két évesemnek, hogy bevigye a kedvenc kis teherautóját a bölcsibe, vissza meg már nem kaptuk?

Figyelt kérdés
Persze eszembe sem jutott kérni, mert amúgy is alvásidő volt, de különben is olyan kellemetlennek érzem, hogy a nevelőket kérjem, hogy keressék meg. Viszont vannak itthon alkatrészei, tehát fel fog neki tűnni, hogy nincs meg.

2019. nov. 5. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Vagy megkered a gyereket, hogy keresse meg,

Vagy megkered a neveloket, hogy keressek meg ok,

Vagy megkered a neveloket, hogy had mehess be es kereshesd meg te, nyilvan nem alvasidoben.


Ha meg sincs meg, egyszeruen palold el otthonrol az alkatreszeket, ugy hogy ne legyen szem elott es legkozelebb ne csinalj ilyen butasagot

2019. nov. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Ellopta valaki? Mert ha nem , akkor nincsen min problémázni. Hazahozzátok, ozt jóvan. Ez nem ügy. Meg lesz, ha te is meg akarod találni, de ha nincs benned szándék, hanem te ehelyett szívesebben sopánkodsz, mint hogy azon lennél, hogy legközelebb hozzátok haza, akkor mégsem valószínű, hogy meglesz, ha csak a gyerek nem annyira élelmes , vagy milyen , hogy haza nem hozza. Tehát ha a gyereked okosabb nálad, akkor nem örökre hagyta ott, hanem haza fogja vinni. Bocsánat, ha túl nyers voltam, csak ez a tettetett tehetetlenséged, ez borzalmas. Legközelebb hazahozzátok, ozt kész. Semmi baj nem lesz. Megmutatod a nevelőknek, hogy de, az igenis a tiétek , mert vannak nálad is bele való alkatrészei, és akkor azt fogják mondani, hogy jó, vigyed haza. Szal bocs, ha túl keményen fogalmaztam.
2019. nov. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Ezért van nálunk oviban az a szabály, hogy csak olyan játekot vigyen be a gyerek, amit nem sajnál, hogy elkavarosik, bekerül a közösbe, vagy bármi. Persze év végén előkerültek a fiam dínói, de max 400ftos jatékot vihetett be. Amúgy már nem akar semmit magával cipelni, de ha megis, mindig elmondom neki, hogy nem biztos, hogy meg is marad.

Az óvónők nem hiszem, hogy fogják tudni, hova tűnik egy kisautó, vagy kamion. Nálunk külön kérték, hogy ne nagyon cipeljünk be játékot...

2019. nov. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem a nevelők feladata, hogy számon tartva visszaadják. Amikor jön ki a gyereked és nincs kezében, kérd meg, hogy szaladjon érte vissza. Ha meg egyik nap bent felejtődött, remélhetőleg másnap majd meglesz. De persze olyan is van, hogy elkavarodik. (Az én gyerekem egyszer kártyát vitt be ősszel és bedugta két könyv közé, de a nyári szünet előtti kipakoláson meglett :))
2019. nov. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én anno a delfinkémet felejtettem bent. Egész hétvégén üvöltöttem utána, mai napig emlékszem. Hétfőn bementünk az oviba és anyukám megkérdezte az ovo nénit nem lattak e valahol. Meglett. Nem értem, ebben mi a kellemetlen neked? Nyilván nem tudják számon tartani minden gyerek játékát.
2019. nov. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kiderült, hogy van kint az átadónál egy doboz, ahova kiteszik az ismeretlen játékokat, így hamar meglett. :)
2019. nov. 6. 05:05
 7/7 anonim ***** válasza:
:) :)
2019. nov. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!