Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol nézitek a Netflixet, tévé...

Hol nézitek a Netflixet, tévé vagy számítógép/laptop vagy tablet vagy okostelefon?

Figyelt kérdés
2021. okt. 29. 20:34
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz részemről!
2021. okt. 29. 22:44
 12/21 anonim válasza:
48%
Csak TV-n
2021. okt. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
69%

TV, néha tablet.


Jöhet a piros, mert látom, mindenki kapott (nem feltétlen a kérdezőtől)

2021. okt. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Senkinek sem adtam pirosat! Mindenkinek zöldet adtam, el nem tudom képzelni, mit lehet erre pirosat adni. Ez egy őrült!
2021. okt. 30. 07:16
 15/21 anonim ***** válasza:
3%

Én adtam mindenkinek pirosat.


Egyébként laptop, teló

2021. okt. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Most azok pontoztak le mindenkit akiknek nincs pénze Netflixre vagy mi? :D
2021. okt. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
54%
14) ha már ilyen rendes vagy akkor annyival egészíteném ki a korábbi válaszom hogy azért nem nézem mert nem vagyok hajlandó előfizetni rá,ill korlátozott a tartalomválaszték.ott az ncore,azon fent van minden..
2021. okt. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Én még ennek a gyík 15-ösnek is zöldet adtam :D
2021. okt. 30. 21:33
 19/21 anonim ***** válasza:

nem értem olykor komolyan

azt a pár ezer forintot sajnálják sokan a streamingre kiadni( úgy hogy egy fiókot többen is használhatnak) pl netflixet a premium csomaggal 4 ember nézheti egyszerre így 1000,- Ft/fő havonta

HBO Go-t 2 ember nézheti egyszerre így kevesebb mint 1000,- Ft havonta.

Értem, hogy ncore meg társai ingyenesek meg mi minden fentvan rajtuk, ezzel semmi probléma, csak azokat hosszas távon el is kell tárolni és a merevlemez ilyen mennyiségű adat terén költséges, főleg úgy, hogy nem árt ha van biztonsági másolat is, mert ha tönkre megy az egyik azért legyen minden ott a másikon.

Erre azt szokták mondani, hogy letölti újra, igenám csak az HBO GO-ról meg a Netflixről a saját tartalom nem fog eltűnni, az ncore-ról és társairól pedig bármikor lebehetik.

2021. nov. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nekem ingyen van a netflix. Egy ismerősöm fizetett elő a családjával, és egy hely fennmaradt nekik. Amikor felajánlottam, hogy fizetem a rám eső részt, elutasítottak. Egyszer elutatltam neki a pénzt, visszaküldte...


De egyébként elég sok film van, amit meg szeretnék nézni, de nincs fent Netflixen, akkor bizony marad a torrent.


Nemsokára bekötik a Telekom "családi mozi" TV-t, abban lesz "MoziKlub" , kíváncsi leszek, hgoy milyen filmek vannak fent.

2021. nov. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!