Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung tv képminőséget hogy...

Samsung tv képminőséget hogy lehet feljavítani?

Figyelt kérdés
vettem egy samsung tvt (189 cm) és letöltöttem egy 2160p, uhd filmet,(kb 80 giga)usbvel vittem át tvre. Mégse olyan éles a kép, mint pl: egy szaküzletbe bekapcsolt tv-ken, ez az usb miatt van? vagy érdemes egy blu-ray lejátszót venni, és azzal jobb lesz?

2021. nov. 1. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A kirakati tévén futó promóciós anyag fel van kicsit tuningolva, hogy eladhatóbb legyen a termék. A valóságban nem minden videóanyag olyan.

Valószínű, hogy semmi hiba nincs, egyszerűen ilyen a kép.

2021. nov. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%
Le kell tenned a szoba közepére, és egy magasabb asztalról lendületesen ráugrani.
2021. nov. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogyan az első válaszoló írta, a promóciós anyagokon a szín, kontraszt, mozgás optimalizálva vannak, egy átlagos sima mozifilm nem fogja ugyanazt az élményt nyújtani.

De a letöltött anyag is lehet rossz minőségű. Magas felbontású, nagy méretű film is lehet rossz minőségű. Egy 720x576 felbontást is fel lehet húzni egy egyszerű konvertáló programmal 3840x2160-re, de ettől még az alapanyag ugyanaz marad. Próbálkozz több filmmel. Jellemzően az animációs és a látványvilágra építő filmek ( Marvel, DC stb...) jobb élményt tudnak nyújtani.

2021. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!