Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az autórádióm nem játssza le...

Az autórádióm nem játssza le az új zenéket a pendrive-ról. Miért?

Figyelt kérdés

Reseteltem a rádiót, levettem az akksiról, formáztam a pendrive-ot.

Mit próbáljak még, ami segíthet?

Egyszerűen nem játssza le az új zenéket, csak azokat, amiket pár hónapja raktam rá és közben egyébként a pendrive-ról már törölve is lettek.

Több pendrive-al is próbáltam és semmi változás.



2021. nov. 2. 14:50
1 2
 11/18 Aty020 válasza:
Ugyanez a problémám nekem is kb 2 hete... 2 éves Sony autórádióm van :)
2021. nov. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Más ötlet? Vettem egy vadiúj pendrive-ot és továbbra sem működik. :(
2021. nov. 28. 17:18
 13/18 anonim válasza:

több 1dines pioneer fejegységeknél találkoztam azzal a problémával hogy mikor rámásoltad a zenét akkor nem megfelelően távolitottad el a pent a gépről.

először is pendrive leformáz egyszer gyorsan, aztán lassan.

másodszor felviszed rá a zenéket és ha felmásoltad akkor nem csak kihúzod a számitógépből, hanem a biztonságos eltávolitást használod. nem értem miért de miután igy tettem beolvasta a zenéket a fejegység, holott azelőtt vagy csak átugrotta vagy csak belekezdett és 2-4 másodperc mulva ugrott a kövire.

a bizt eltávolitás nem egyenlő azzal amikor sajátgépben jobb klikkel a "kiadás"ra kattintasz. nekem win10nél jobb lent az óra mellett van a kis fel nyilacskával a kis ablak amin belül a pengrive embléma. "Hardver biztonságos eltávolitása és az adathordozó kiadása". itt válaszd le. ha igy sem működik akkor használd ajtótámasznak.

2021. dec. 4. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Annyit elfelejtettem h mikor nekem is volt olyan h lejátszotta a törölt zenéket akkor kell a pentdriveot kidobni az első kukába. lehet formázni is meg minden de az a hordozó elkezdett megdögleni. olyan mint mikor a vinyód már nem 100százalékos több év után csak max 60-70 és néha rosszalkodik. helyre lehet hozni, lehet javitgatni de nem lesz ujra 100as. megért a cserére, ez kb ugyanaz a helyzet. sok márkát használtam már, munka miatt jelenleg is van a kinai negyed euróstól a drágáig cirka 40 pendrievom de ami sosem döglött meg az az intenso márka
2021. dec. 4. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Mindent megcsináltam és most már semmit nem játszik le. :D Bedugom, felismeri, utána visszavált rádióra. Hozzátenném, hogy 3 különböző pendrive-val próbálkoztam, ezek közül az egyik új, sosem volt még rajta egyéb adat. Más ötlet esetleg? Vagy használjam inkább a rádiót ajtótámasznak? :D
2021. dec. 6. 10:49
 16/18 anonim ***** válasza:
59%

Lehet rossz a pendrive-od. Formázd le NTFS re, vagy Exaft-ba.

És konvertálj át minden zenét format factoryval 128Kbyte bitrátába.

2021. dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Utolsónak nagyon köszi a segítséget!

Valószínűleg a konvertálás segített, mert azon kívül minden mást próbáltam már. Végre lejátssza a zenéket, nagyon régóta küzdöttem már vele. Szuper vagy, köszi szépen!

2021. dec. 22. 13:37
 18/18 anonim válasza:
Ugyanilyen problémámat a 16-os tippje oldotta meg, köszi! :)
2022. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!